AKCE: Zahradní hry se slevou až 15 %

Darujte nezapomenutelné vzpomínky s vůní dřeva

nahledovy-nosiclahvi

Den otců je skvělou příležitostí vyjádřit své díky a lásku tatínkovi. V článku se zaměříme na gravírování na míru a představíme dva konkrétní tipy na originální dárky pro muže - dřevěné prkénko s věnováním a dřevěný nosič na lahve s vypáleným vzkazem. A aby byl váš dřevěný dárek co nejosobitější, přinášíme i pár oblíbených tipů na texty pro vypalování.

Široký potenciál gravírování do dřeva

Při hledání zajímavých dárků je personalizace tou nejlepší cestou, jak vytvořit něco jedinečného a osobního. Jednou z nejpopulárnějších metod personalizace je gravírování do dřeva. Tento tradiční řemeslný proces přináší nespočet výhod a umožňuje vám vytvořit dárek na míru, který bude mít trvalou hodnotu.

Co je to gravírování do dřeva?

Vypalování do dřeva je tradiční umění, jež vytváří elegantní a trvalé vzory, texty nebo obrázky na dřevěné povrchy. Gravírování do dřeva vyniká jedinečností, všestranností a mnoha dalšími výhodami. Pojďme si je přiblížit!

  1. Trvalost - gravírované zprávy nevymizí ani se neztratí časem. Dárek tak zůstane milou památkou. 
  2. Vlastní text = osobitost - gravírování umožňuje velkou míru personalizace. Můžete si vybrat vlastní text, font, obrázek nebo design, a vytvořit tak dárek ze dřeva, který bude přesně odpovídat vkusu a zájmům tatínka.
  3. Vzhled - vypálené vzory dodávají dárku elegantní a přirozený vzhled, který ocení každý milovník přírodních materiálů.

Dřevěné dárky s gravírem - působivá kombinace

Na dřevěných dárcích muže láká jejich autentičnost, trvanlivost, odolnost, unikátnost i široká škála využití. Pokud stále váháte, jaký originální dárek tatínkovi pořídit, pak jsou výrobky ze dřeva horkým favoritem.

Dárek na míru potěší každého

I obyčejné kuchyňské prkénko se může stát praktickým a estetickým doplňkem každé kuchyně. Zvolíte-li gravírování do dřeva, tak bude i vzpomínkou, která bude mít v kuchyni čestné místo. Vybírat můžete hned z několika typů prkének. Nabízíme velký výběr stylových prkének neobyčejných tvarů, korýtek, desek s rukojetí i masivních výstavních kousků z olivového, případně bukového dřeva i servírovací prkénko z olše. Vypalovačka do dřeva vdechne dřevěnému výrobku osobitost, styl, nadčasový design a v neposlední řadě i ryze osobní charakter.

prkenko-pro-rybare

Nosič na lahve s gravírem

Spojení praktičnosti a osobitosti - to charakterizuje dřevěný nosič na lahve. Nosič lze využít nejen na lahve alkoholu, ale také na oblíbené omáčky například k letnímu grilování. Díky pevnosti a odolnosti se dřevěný nosič velice rychle stane oblíbeným a nepostradatelným kouskem celé rodiny. S texty vhodnými pro osobní vzkaz si lámat hlavu nemusíte. Podělíme se s vámi o pár nápadů. Čtěte dále!

Texty na originální dárky ze dřeva

Nevíte si rady s texty vhodnými na personalizované dárky? Poradíme vám takové, které hrají prim u našich věrných zákazníků.

  • S tvou pomocí všechno zvládnu.
  • Díky, že jsi vždy po mém boku.
  • Nejlepší táta na světě.
  • Pro tátu a zároveň přítele.
  • Bez tebe bych to nedokázal.
  • Vždycky na tebe můžu spoléhat.
  • Můj táta superhrdina.

nosic-na-lahve

Prkénko s osobním věnováním a nosič na lahve s gravírem jsou pouze dvě z mnoha možností, které lze využít. Dejte své fantazii volný průběh a vytvořte nezapomenutelný dáreček na míru, který vašemu otci přinese radost a milé vzpomínky na tento výjimečný den. Naši specialisté na vypalování do dřeva vám rádi pomohou s vašimi osobními návrhy a kreativními nápady.