AKCE: Zahradní hry se slevou až 15 %

Nabídka pro firmy

Vedle nabídky na e-shopu děláme i věci na zakázku. Na laseru a tiskárně gravírujeme a tiskneme na různé reklamní předměty, firemní dárky pro zaměstnance nebo klienty, vánoční dárky, vybavení do prodejny/kavárny, zpracováváme i různé městské zakázky, věci pro školy a další. U větších objednávek nabízíme individuální přístup a kalkulaci na veškeré produkty z našeho sortimentu. S mnoha firmami máme dlouhodobou spolupráci a na podobném konceptu se můžeme společně domluvit i s vámi. Založili jsme chráněnou dílnu Dřevěný anděl, kterýkoliv z našich produktů vám tak můžeme poskytnout v režimu náhradního plnění.

Jsme specialisté na dřevo a zakázky na míru

Poskytujeme náhradní plnění

jsme chráněná dílna

Rychlost zpracování

dodržujeme termíny

Náhled realizace předem

věnujeme se vám osobně

Individuální ceny

na základě počtu kusů

Vyřezáváme a vypalujeme do dřeva

Na laseru vám vyřežeme jakýkoliv motiv nebo tvar pro každou příležitost. Třeba na svatbu. Dřevěné produkty dělají radost jak dospělým, tak dětem. Logo vypalujeme do dřeva od jednoho kusu, ale umíme i velké zakázky. Dřevěné šperkovnice a dekorace jsou decentním doplňkem ložnice, ale i dětského pokoje.
  • Do dřeva vypalujeme loga, grafiku i text.
  • Vypalujeme v maximálním rozměru 30 x 30 cm.
  • Na vyžádání posíláme náhled realizace návrhu.
  • Maximální velikost výřezu je 70 x 70 cm.
  • Bez ohledu na složitost vzoru náš laser vytváří čisté hrany a jemné detaily.
Zadat poptávku

Tiskneme barevně na dřevo

Fotografie vytisknutá na dřevě je personalizovaný dárek, který uchová každou vzpomínku. Vyrábíme dřevěné bloky, které se hodí na svatbu i pro firemní klienty. Vymyslíme s vámi dřevěnou brož jakéhokoliv tvaru s barevným potiskem. Pro firmu Leros jsme tiskli roztomilý design na čajovou krabičku.
  • Na dřevo barevně tiskneme jak rastrové formáty, tak vektorovou grafiku.
  • Naše technologie nanáší speciální inkoust, zajišťující vysoké rozlišení a plnost barev.
  • UV světlo na povrchu dřeva vytváří odolnou vrstvu vůči otěru i vodě.
  • Obecně lze tisknout na všechny dřevěné produkty z naší nabídky, které mají maximální výšku 18 cm. Pracovní plocha tiskárny je 60 x 40 cm.
Zadat poptávku

Přidejte se mezi naše spokojené klienty

Nezávazná poptávka

Chcete vymyslet něco originálního? Pošleme vám cenovou kalkulaci a časový odhad, stačí zaslat nezávaznou poptávku a my se vám obratem ozveme. Můžete rovnou přiložit i podklady, a to ideálně ve formátu PDF, v křivkách, na laser černobílé, na tiskárnu barevné.

Zde vložte obrázek
Podporované formáty jsou JPG, PNG a PDF Velikost obrázku může být maximálně 3 Mb Maximální rozměry obrázku jsou 1200 x 1200 px

Máte svůj vlastní obchůdek či krámek, vlastníte firmu nebo jste třeba z reklamní agentury?

Spolupracujte s námi a odebírejte pravidelně naše výrobky za zvýhodněné ceny. Pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci, kontaktujte nás na e-mailu info@cistedrevo.cz.