Vaše objednávka se může zpozdit, doručení do Vánoc ale stíháme!

Chráněná dílna Dřevěný anděl

 

Andělé pro vás exkluzivně vyrobili 1000 kusů dřevěných adventních kalendářů. Pomozte nám je všechny prodat!
 

Jaké jsou další plány?

Z výdělku získáme finanční prostředky na provoz a otevření dalších pracovních míst pro lidi se zdravotním znevýhodněním v naší dílně v Šenově u Ostravy. Chtěli bychom také vylepšit nabídku služeb, vybavení společných prostor a zakoupit nový profesionální laser.

Věříme, že spojení lidských rukou, voňavého materiálu a pomoci těm, kteří to opravdu potřebují, má smysl.

 

 

“Nabídkou nových pracovních míst naše společnost ukazuje svou společenskou angažovanost a sociální odpovědnost za region,” říká Tomáš Izaiáš, jednatel společnosti.

Jak to celé začalo?

Chráněná dílna Dřevěný anděl se zrodila v Šenově v létě 2023 pod záštitou ČistéDřevo.cz. Lidé se zdravotním handicapem v ní balí, kompletují, skládají a dokončují voňavé výrobky ze dřeva. Zákazníci našeho e-shopu tak mohou nákupem podpořit chráněnou dílnu, která pro své zaměstnance vytváří bezpečný prostor. Jsme pyšní, že náš provoz aktivně přispívá k vytvoření atraktivních pracovních míst, které zároveň přináší úsporu spolupracujícím firmám. Naši zaměstnanci pracují s přírodními materiály a v útulném prostředí, kde mají dostatek času na odpočinek i zábavu.

Našim andělům poskytujeme finanční stabilitu a zejména práci, která není zbytečná.

 

Dřevěný anděl byl založen jako místo pro ruční balení základních produktů včetně dárkových sad. Pomáhá také s kompletací zakázek pro jiné firmy. Zaměstnanci u nás najdou společenské uplatnění a cítí se zde respektováni za odvedenou práci.

Naším cílem je chráněnou dílnu neustále vyvíjet a postupně nabídnout její kapacity pro různorodé zakázky dalších společností. Jeden z našich andělů, Marcel, zmiňuje: “Spojením materiálu neomezených možností s reálnými zakázkami je smysluplná a kreativní činnost u které cítíme důvěru a zodpovědnost.”
 
 

Máte pro nás práci? Rádi se naučíme něco nového

Vyplňte formulář nebo kontaktujte vedoucí chráněné dílny Markétu Kocichovou e-mailem na marketa@cistedrevo.cz

 

Nevyplňujte toto pole: