AKCE: Zahradní hry se slevou až 15 %

Chráněná dílna Dřevěný anděl

Chráněná dílna
Dřevěný anděl

Chráněná dílna Dřevěný anděl se zrodila v Šenově u Ostravy v létě 2023 pod záštitou ČistéDřevo.cz. Lidé se zdravotním handicapem v ní balí, kompletují, vyrábí a dokončují voňavé výrobky ze dřeva. Naším cílem je plnohodnotně a smysluplně začlenit lidi s určitým zdravotním omezením do společnosti a vytvořit jim vhodné podmínky pro jejich práci. Podpořte práci zdravotně znevýhodněných.

Proč to děláme?

Věříme, že spojení lidských rukou, voňavého materiálu a pomoci těm, kteří to opravdu potřebují, má smysl. Našim andělům poskytujeme společenské uplatnění, smysluplnou práci a finanční stabilitu. Naši zaměstnanci pracují s přírodními materiály a v útulném prostředí, kde mají dostatek času na odpočinek i zábavu.

Podpoříte dobrou věc

Zákazníci našeho e-shopu tak mohou nákupem podpořit chráněnou dílnu, která pro své zaměstnance vytváří plnohodnotné zaměstnání. Jsme pyšní, že náš provoz aktivně přispívá k vytváření atraktivních pracovních míst, které zároveň přináší úsporu spolupracujícím firmám.

Výrobky chráněné dílny

Prohlédnout

"Nabídkou nových pracovních míst pro lidi s určitým zdravotním omezením naše společnost ukazuje svou společenskou angažovanost a sociální odpovědnost za region."

Tomáš Izaiáš, patron andělů

Poskytujeme náhradní plnění

Naše dřevěné výrobky potěší vaše zaměstnance, obchodní partnery i zákazníky. Jsme přímým poskytovatelem náhradního plnění na kterýkoliv produkt z našeho sortimentu nebo třeba dárkové poukazy. Pokud si nevyberete z naší běžné nabídky produktů, rádi vám dodáme zboží dle vašeho přání. Přečtěte si více o náhradním plnění a jak funguje.

Máte pro nás práci? Rádi se naučíme něco nového

Chráněnou dílnu neustále vyvíjíme a postupně nabízíme její kapacity pro různorodé zakázky dalších společností, které jsou pro nás i naše anděly výzvou. Vyplňte formulář nebo kontaktujte vedoucí chráněné dílny Markétu Kocichovou e-mailem na marketa@cistedrevo.cz 

Nevyplňujte toto pole: