AKCE: Pořiďte si vyvýšený záhon nebo pískoviště se slevou až 15 %

ČistéDřevo Bloger/ka roku 2023

nahledovy-soutez-blogeri

Staňte se ČistéDřevo blogerkou nebo blogerem roku 2023 a získejte hlavní výhru v podobě 5 000 Kč na odběr zboží. Níže se dozvíte více informací o podmínkách soutěže a hlavních výhrách.

Obsah

Motivace

ČistéDřevo.cz dlouhodobě spolupracuje s tvůrci obsahu z řad blogerek, blogerů a obsahových webů. Mezi nimi se najdou jak ostřílení “kopíci”, tak začínající tvůrci. Je to neuvěřitelný mix zajímavých tematických stránek, na které narážíme a které nás v mnoha případech inspirují. Nyní bychom vás rádi ve vaší tvorbě ještě více podpořili a pomohli vám se zviditelněním vašich stránek. 

Jaká jsou pravidla soutěže

 1. Účastnit se soutěže může kdokoliv, kdo má své vlastní stránky nebo vytváří obsah na stránkách někoho jiného. 
 2. Obsahem soutěže je tvorba libovolného článku, který bude tematicky souviset s e-shopem ČistéDřevo.cz či jeho sortimentem a bude obsahovat alespoň 1 odkaz (NEaffiliate) směřující kamkoliv na stránky ČistéDřevo dle tématu, které si vyberete.
 3. Nezapomeňte, že e-shop není pouze o dřevěných výrobcích, ale také o doplňujících službách (gravírování, barevný tisk na dřevo), dárkovém sortimentu, výrobcích z proutí a inspiraci pro interiérový design. Témat díky tomu jistě najdete nespočet.
 4. Odkaz na hotový článek pak zašlete na e-mail: marketa@cistedrevo.cz
 5. Soutěž probíhá do 30. 11. 2023, kdy posbíráme všechny zaslané soutěžní články a vrhneme se na jejich hodnocení. Hodnotit bude odborná porota z řad marketingových a produktových specialistů. Následně veřejně vyhlásíme 3 výherce.

Výhry v soutěži

 • 1. místo - poukaz v hodnotě 5 000 Kč na e-shop ČistéDřevo.cz + odznak "vítěz soutěže ČistéDřevo Bloger/ka Roku 2023", který si může dát na svůj blog
 • 2. místo - poukaz v hodnotě 2 500 Kč na e-shop ČistéDřevo.cz + odznak "2. místo v soutěži ČistéDřevo Bloger/ka Roku 2023", který si může dát na svůj blog
 • 3. místo - poukaz v hodnotě 1 500 Kč na e-shop ČistéDřevo.cz + odznak "3. místo v soutěži ČistéDřevo Bloger/ka Roku 2023", který si může dát na svůj blog

Součástí vyhodnocení bude samozřejmě také zajištění publicity na našich sociálních sítích, zde v článku a zároveň v našem pravidelném newsletteru.

Jak se o výhře dozvíte

Po vyhodnocení soutěže výherce i všechny účastníky soutěže budeme informovat na e-mail, přes který nám byl zaslán odkaz na článek.

Výsledky soutěže

 1. místo: Monika Brýdová (Brydova.cz)
 2. místo: Veronika Poláčková (Žijeme homemade)
 3. místo: Sabina Černá (Bruneta v kuchyni)

Všem zúčastněným děkujeme a gratulujeme vítězům!