AKCE: Zahradní doplňky se slevou až 15 % a doprava s PPL Parcelshop jen za 39,-

Vilac

vilac-logo-120x90

Vyberte si z široké nabídky vzdělávacích a motorických hraček, dřevěných autíček i zábavných provlékaček značky Vilac. Hračky Vilac jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace. A proč je děti tak milují? To zůstává tajemstvím firmy Vilac. Dřevěné výrobky navíc oceníte díky jejich odolnosti, pevnosti a možnosti recyklace. Vždy se totiž dají skvěle upravit, ozdobit a natřít.

Stránka 1 z 2 - 28 položek celkem
Dřevěná puška na gumičky
849 Kč

Fantastická dřevěná puška na gumičky díky které se malí kluci můžou proměnit na šerifa nebo obávaného banditu z divokého západu. Střelbou na plechovky či jiný terč si procvičí...

H290
Dřevěný štít s mečem - Lev
679 Kč

Malí kluci si často rádi hrají na hrdiny. S dřevěným štítem a mečem se promění v odvážného rytíře a král zvířat jim propůjčí svou sílu.

H461
Dřevěný hlavolam tangram
629 Kč

Dřevěný hlavolam, u kterého se pěkně zapotíte. Procvičíte si představivost a unavíte mozek. Perfektní hra k zabavení dětí, ale i rodičů.

H448
Dřevěná loďka na gumičkový pohon
209 Kč

Klasická dřevěná dětská hračka. Na loďku přichytíte gumičku z obou stran a na kolíčky skrz otvor s lopatkami .Poté natáhnete otáčením lopatek, pak už jen pustíte na vodu a...

H276
safari zviratka
599 Kč

Dřevěná zvířátka jsou ideálním dárkem pro všechny malé dobrodruhy. Podporují rozvoj dětské fantazie a motoriky, ale především si s nimi užijete množství zábavy. 

H523
clovece nezlob se zelenina
649 Kč

Tradiční hra člověče, nezlob se v přírodním designu je plná barevných mrkviček a košíčku uprostřed. Veselá stolní hra je přizpůsobena i nejmenším hráčům. Kdo jako první dokončí...

H522
Dřevěný štít s mečem - Drak
679 Kč

Malí kluci si často rádi hrají na hrdiny. S dřevěným štítem a mečem se promění v odvážného rytíře a mocný drak jim propůjčí svou sílu.

H462
Dřevěný štít s mečem - Vlk
679 Kč

Malí kluci si často rádi hrají na hrdiny. S dřevěným štítem a mečem se promění v odvážného rytíře a vlk jim propůjčí svou hbitost a sílu.

H460
Dřevěné magnetky dopravní prostředky
429 Kč

Nechte své děti rozvíjet fantazii s touto sadou 20 dřevěných magnetek ve tvaru barevných dopravních prostředků všeho druhu.

H451
Balanční hra Cirkusoví akrobati
549 Kč

Procvičte si koordinaci a logické myšlení při hře s cirkusovými akrobaty. Vytvářejte různé konstrukce skládáním postaviček na sebe a nenechte je spadnout.

H450
Dřevěné magnetky abeceda
429 Kč

Sada 56 dřevěných magnetek ve tvaru malých písmen pomůže s rozvojem představivosti malých dětí a pomalu je začne učit tvořit první slova.

H449
Dřevěné počítání - Pod jednou střechou
929 Kč

Naučná dřevěná skládačka spočívající ve správném přiřazování tvarů a čísel. Děti prozkoumávají jednotlivé dílky, nasazují je na sebe a především se učí základy matematiky...

H291
Dřevěné puzzle - 4 roční období
399 Kč

Krásné dřevěné puzzle se 4 obrázky vyobrazující kačenku a pejska během 4 ročních období. Díky velkým dílkům si skládání užijí i menší děti.

H274
Dřevěná nasazovačka - přívěs pro auta
839 Kč

Dřevěná hračka která je nejen přívěsem s auty, ale také nasazovačkou, která trénuje motoriku a zručnost dětí. Děti mohou autíčka libovolně sundat, pohrát si s nimi a pak je opět...

H272
Dřevěné sportovní auto mini - červené
449 Kč

Závodní auto vyrobeno z lakovaného dřeva v modré barvě, s masivními gumovými koly. Je vhodné jak ke hraní tak jako dekorace do pokojů dětí či dospělých.

H268
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 28 položek celkem