AKCE: Zahradní hry se slevou až 15 %

Dřevěná hra - Hmatej a najdi

Poznávání předmětů pouze hmatem dá vnímání tvarů a materiálů úplně nový rozměr. Hra, při které budou muset děti i dospělí zapojit představivost i šestý smysl.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.07.2024
Možnosti doručení
Kód: H271
709 Kč 586 Kč bez DPH
Dřevěná hra - Hmatej a najdi

Hra, která bude bavit nejmenší děti, odrostlejší rošťáky i jejich rodiče. Všichni hráči zjistí, že poznávat předměty pouze pohmatem, není tak snadné, jak se může zdát. Vnímání tvarů a materiálů najednou získá úplně nový rozměr.
 
Děti mohou hrát hru několika způsoby. Jednou možností je sáhnout do pytlíku a pomocí hmatu hádat, jakou věc mají v ruce. Jejich úkolem je daný předmět popsat a pojmenovat. Další možností je hrát hru pexeso. Vylosují si kartičku a mají za úkol v kyblíku najít pohmatem bez koukání předmět, který je na kartě nakreslen. Starší děti mohou hrát hru ve formě lota nebo binga. Hrací plochu sestavíte pomocí přiložených kartiček. Nejmenším dětem můžeme rozložit kartičky s obrázky a ony postupně vytahují předměty z pytlíku a přiřazují je k jednotlivým obrázkům.
 
Balení obsahuje kartonový kyblík s pytlíkem na ukrytí kostek, 21 dřevěných kostek a 20 kartiček s obrázky.
 
Hračka je vhodná pro děti od 2-6 let.
 
V naší nabídce najdete mnohem více zajímavých dětských hraček, které budou vaše ratolesti bavit a zároveň rozvíjet.

 

Kategorie: Vzdělávací dřevěné hračky pro děti - didaktické
Hmotnost: 0.48 kg
Délka: 16 cm
Šířka: 16 cm
Materiál: Buk
Povrch: Lakovaný
Výška: 16 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

vilac-logo-120x90

Vyberte si z široké nabídky vzdělávacích a motorických hraček, dřevěných autíček i zábavných provlékaček značky Vilac. Hračky Vilac jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace. A proč je děti tak milují? To zůstává tajemstvím firmy Vilac. Dřevěné výrobky navíc oceníte díky jejich odolnosti, pevnosti a možnosti recyklace. Vždy se totiž dají skvěle upravit, ozdobit a natřít.