AKCE: Až 30 % sleva na vše a doprava s PPL Parcelshop jen za 39,-

Potěšte své tělo příjemnou masáží

masaz-clanek

Sedíte celé dny v kanceláři a vaším jediným pohybem je maximálně cesta na oběd nebo na toaletu? Pak vás nejspíš trápí ztuhlé tělo a bolavé svaly. Ze sedavého stylu života trpí nejvíce nohy a záda, neboť jsou v nepřirozené poloze bez kloudného protažení. Máme pro vás vychytávky, které využijete nejen v kanceláři a zpříjemníte si tak den!

masazni-nastroje

Zkuste masáž

Chápeme, že během obědové pauzy si neodběhnete na masáž. Můžete si ji dopřát přímo u vás v kanceláři. Prokrvíte tam ztuhlé části těla a dosáhnete kýženého uvolnění. Oddechnete si od stresu a pocítíte velkou úlevu. V práci býváme často napjatí a přetažení. Ukončete tento destruktivní kolotoč včas. Dovolte si pár minut klidu!

Lodičky a bolavá chodidla

Pokud máte jasně daný dress code, pravděpodobně se i v tom největším horku potíte za monitorem s nohami nacpanými v lodičkách. Tělo nám během horkých dnů přirozeně otéká, ale móda úzkého oblečení a bot mu to tak lehce nedovolí. Nejhůře jsou na tom naše nohy. Vyzujte se na malý okamžik z lodiček (nebo je rovnou vyměňte za pohodlné pantofle) a namasírujte si nohy!  Skvělým pomocníkem je dřevěný masážní strojek na chodidla. Mějte ho položený pod stolem a párkrát za den ho využijte.

masaz-nastroje

Ztuhlý krk či šíje? Ne na dlouho!

Stačí pár hodin v nesprávné poloze a máme zaděláno na pořádnou nepříjemnost. Ztuhlý krk a následná bolest hlavy nejsou nic příjemného. Našli jste si minutku na masáž chodidel? Přidejte k tomu i masáž šíje! Uvolnění přináší dřevěný masážní ruční váleček. Nerovnosti válečku zajistí prokrvení a uvolnění pokožky. Použít ho můžete také na nohy, paže i záda.

rucni-valecek-zada

Rychlovka do kabelky

Jste často na cestách? Sedíte příliš dlouho v autě nebo autobuse? Přibalte si do kabelky malého pomocníka. Dřevěný masážní váleček na chodidla je praktický a vejde se kamkoli. Zkrátka ho použijete ve chvíli, kdy se vám to hodí nejvíc. Sedíte v parku na lavičce? Máte bolavé nohy z nepohodlných bot? Vytáhněte svůj váleček a dejte se do práce. Během pár okamžiků vám bude lépe.

valecek-masaz

A co vy? Pečujete o sebe a dopřáváte si pravidelné masáže? Alespoň 1x týdně si dopřejte relaxační masáž celého těla s masážní emulzí od zkušeného maséra nebo i od partnera. Budete se cítit jako znovuzrození.

TIP: Zalíbila se vám domácí masáž? Zapojte partnera či partnerku a zkuste si osvojit i další typy masáží.