AKCE: 10 % sleva na vše s kódem MISTRI2024 a doprava s PPL Parcelshop jen za 39,-

Jak vybrat ideální šperkovnici

sperkovnice-ze-dreva_1

Hledáte šperkovnici do které si můžete ukrýt všechny své cennosti, bižuterii, hodinky a další módní doplňky? Nebo potřebujete skvělý dárek pro něžnější pohlaví?

Dřevěnou šperkovnici si prostě zamilujete

Výhody dřevěné šperkovnice.

  • Mají nadčasový design, který nikdy nevyjde z mody.
  • Jsou velmi prostorné, kromě hlavního boxu je nabízíme také s vedlejšími šuplíky, případně také zrcadly.
  • Nádherně voní po dřevě.
  • Dřevěné šperkovnice daleko lépe odolávají zubu času.
  • Dřevěný materiál vyvolává hřejivé a pozitivní emoce.
  • Sladíte je s každým typem interiéru.
  • Neslouží jen jedné generaci.

Šperkovnice pro děti

Máte doma malou parádnici, která ráda napodobuje maminku? Darujte ji dřevěnou šperkovnici, která je potěší a hned se děti budou cítit daleko dospěleji. Dívčí šperkovnice se od klasické ničím neliší, jen byste měli dbát více na bezpečnost. Opět se opakujeme, ale dřevo je v tomto případě ideální volbou. Děvčata navíc ocení, že mohou popustit uzdu své fantazii a vytvořit si ze šperkovnice originální kousek, který vystihuje jejich přesvědčení, náladu, či dokonce osobitý styl.

drevena-sperkovnice_1   dreveny-stojan-na-sperky   sperkovnice-ze-dreva

Jak udělat ze šperkovnice netradiční dekoraci?

Na trhu je i množství nejrůznějších tvarů, které se vám na nočním stolku nebo v koupelně budou nádherně vyjímat. Naši odborníci vám v ČistéDřevo.cz vyřežou například šperkovnici ve tvaru stromu, nebo kočky, záleží čistě jen na vašich preferencích. Tyto tvary se hodí použít zejména jako šperkovnici na náušnice. Díky tomu se vám už nikdy nestane, že budete hledat náušnici do páru a nestihnete pak autobus na schůzku. Chybí vám doma malé zrcadlo. Šperkovnice, které u nás najdete je obsahují a vy se ráno můžete v klidu zkrášlit v útulném prostředí vašeho oblíbené místnosti.

Ponecháte přírodní design, nebo se vrhnete na kreativní zpracování?

Vybrat ideální barvu šperkovnice pro ženu může být někdy problém. Proto jsou naše šperkovnice vyrobeny z čistého a surového dřeva, které se hodí kdekoliv. Navíc si jej naši zákazníci rádi podle své vlastní fantazie barví, patinují nebo moří do různých barev. Pro ty aktivnější je vhodná také technika zvaná decoupage (zdobení dřeva ubrouskovou metodou). Je jen na vás, jak se rozhodnete ke šperkovnicím přistoupit.