Proutěná nůše hranatá velká

Neohodnoceno
Značka: ČistéDřevo
Pohádková nůše z vrbového proutí se u vás doma stane skvělým pomocníkem při překládání dřeva ke krbu, sbírání úrody ze zahrady nebo ji můžete použít na slámu.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: PR099
1 649 Kč 1 362,81 Kč bez DPH
Proutěná nůše hranatá velká
Neohodnoceno
Značka: ČistéDřevo

Proutěná nůše není jen doménou pohádek a černobílých filmů, ale také vychytaný pomocník na vaši zahradu. Můžete do ní naložit dřevo, ovoce nebo i seno.
 
Nůše je vyrobená z kvalitního vrbového proutí, je lehká, ale zároveň pevná a leccos unese. Popruhy na záda oceníte hlavně ve chvíli, kdy máte připravený například náklad dřeva ke krbu.
 
Protože se jedná o ruční práci, jsou uváděné rozměry pouze orientační, a tak se může vyskytnout menší odchylka v rozměrech i ozdobných prvcích. Každá nůše je prostě originál.

Popruhy mají univerzální velikost a nejsou nastavitelné.
Kategorie: Proutěné koše na dřevo
Hmotnost: 4 kg
Délka: 46 cm
Šířka: 46 cm
Materiál: Proutí
Povrch: Přírodní
Výška: 47 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ČistéDřevo logo

Jsme česká firma, která již přes 9 let vrací život tradičním dřevěným výrobkům, jež dokážou plnohodnotně nahradit většinu jiných materiálů jako je například plast. Zakládáme si na čistě přírodních a zdravotně nezávadných výrobcích ze dřeva, které Vám zde rádi představíme.

Podobné produkty

Proutěná nůše zaoblená
1 749 Kč

Pohádková proutěná nůše se stane vítaným pomocníkem při překládání dřeva ke krbu, sbírání úrody ze zahrádky nebo ji můžete použít na slámu.

PR096
Proutěná nůše zaoblená s víkem
1 799 Kč

Proutěná nůše jako z pohádky se u vás doma stane skvělým pomocníkem při překládání dřeva ke krbu, sbírání úrody ze zahrádky nebo ji můžete použít na slámu.

PR097
Proutěná nůše hranatá malá
1 449 Kč

Vychytaný pomocník na vaši zahradu, který pomůže se dřevem, ovocem ale i slámou.

PR098