AKCE: Pořiďte si vyvýšený záhon nebo pískoviště se slevou až 15 %

Nástěnné dřevěné puzzle - Mapa světa

Složit celý svět je výzva, ale vzniklá nástěnná dekorace rozhodně stojí za to! Luxusní dřevěné puzzle krásně doplní každý typ interiéru. A může být také skvělým dárkem pro všechny dobrodruhy a cestovatele.
Dostupnost Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
25.04.2024
Možnosti doručení
Kód: EP32
649 Kč 536 Kč bez DPH
Nástěnné dřevěné puzzle - Mapa světa
Víte jak zabít dvě mouchy jednou ranou? Pořídit dřevěné puzzle, které jsou skvělým dárkem pro vaše nejbližší, ale zároveň i jedinečnou dekorací, jež oživí vaši doposud trochu nudnou stěnu.
Každý dílek puzzle je přesně očíslovaný, dokonale vyřezaný a náležitě zdokumentovaný, tudíž vaše mozkové závity při sestavování nezavaříte, ale vykřešete z nich jen to nejlepší! 
 
Lepidlo v žádném případě potřebovat nebudete, dílky do sebe skvěle zapadnou pouhým secvaknutím. Poté je už jen na vás, kam si tento jedinečný kousek pověsíte. Díky svému nadčasovému designu se hodí do každého typu interiéru a bude nejen jeho nedílnou součástí, ale samozřejmě i pýchou.

Rozměry modelu: 116 x 56 x 0,7 cm
Rozměry krabičky: 24,2 x 18,6 x 1,7 cm
Počet dílků: 324
Věk: 14+
Kategorie: Nástěnné puzzle ze dřeva
Hmotnost: 0.41 kg
Šířka: 116 cm
Materiál: Lípa
Povrch: Lakovaný
Výška: 56 cm
Tloušťka: 7 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

EWA logo-120x90

Firma EWA Eco-Wood-Art™ zprostředkovává naprosto unikátní dřevěné puzzle a dřevěné mechanické puzzle, které vynikají inovativním provedením a jedinečností. Nástěnné puzzle ve tvaru zvířat, barevné dřevěné puzzle vytvořené ve spolupráci s umělcem Andreasem Preissem oslovuje všechny věkové kategorie. Tento běloruský výrobce a velkoobchodník dřevěných mechanických stavebnic, modelů a hraček od zvířat, dopravních prostředků až po vojenské stroje vyrábí dřevěné produkty, které jsou originálním dárkem pro každého.