50 % sleva na gravírování nově u 2000 produktů! Nyní jen za 99/149 Kč!

EWA

EWA logo-120x90

Firma EWA Eco-Wood-Art™ zprostředkovává naprosto unikátní dřevěné puzzle a dřevěné mechanické puzzle, které vynikají inovativním provedením a jedinečností. Nástěnné puzzle ve tvaru zvířat, barevné dřevěné puzzle vytvořené ve spolupráci s umělcem Andreasem Preissem oslovuje všechny věkové kategorie. Tento běloruský výrobce a velkoobchodník dřevěných mechanických stavebnic, modelů a hraček od zvířat, dopravních prostředků až po vojenské stroje vyrábí dřevěné produkty, které jsou originálním dárkem pro každého.

Stránka 1 z 5 - 74 položek celkem
Dřevěné mechanické 3D puzzle - Traktor
1 449 Kč

Natahovací 3D model je skutečným zázrakem moderní technologie. Vystavíte si tyto nevšední puzzle na poličce, nebo se stanou oblíbenou dětskou hračkou?

EP54
windmill
Novinka
899 Kč

Dřevěný 3D model je skutečným zázrakem moderní technologie a zároveň krásnou dekorací. Má navíjecí gumový rotační mechanismus plachet a otevírací mechanismus ve věži. 

EP75
djong
Novinka
1 459 Kč

Mechanická 3D skládačka asijské lodi se bude krásně vyjímat na polici vášnivého stavitele. V balení se nachází dvě sady plachet, červená a bílá.

EP74
airplane
Novinka
899 Kč

Natahovací 3D model je skutečným zázrakem moderní technologie. Dřevěný model má jedinečný design, který osloví všechny milovníky letectví.

EP73
owl m
Novinka
739 Kč

Užijte si společně hodiny plné zábavy. Pod rukami vám bude vznikat unikátní obraz sovy, který byl navržen ve spolupráci s předním německým umělcem a ilustrátorem. 

EP72
ram m
Novinka
739 Kč

Beran se znám svou neúnavností a odhodláním a tyto vlastnosti spojují také všechny milovníky dřevěných skládaček. Užijte si hodiny plné kreativní zábavy i napětí.

EP71
turtle m
Novinka
739 Kč

Želvy jsou symbolem vytrvalosti a právě tu budete potřebovat pro sestavení jedinečného obrazu. Čekají vás hodiny plné zábavy i napětí.

EP70
mastodon m
Novinka
739 Kč

Majestátný mastodont překvapí nejen svým vzhledem, ale i jedinečným zpracováním. Zažijete hodiny plné zábavy i napětí s hravým příběhem, jenž budete sami tvořit.

EP69
Dřevěné mechanické 3D puzzle - Hrací sada
1 129 Kč

Šachy, dáma nebo matematická bitva? S hrací sadou si užijete spousty zábavy! Nejdříve je však potřeba tento originální dřevěný model sestavit a pak už je jen na vás, koho...

EP68
Dřevěné mechanické 3D puzzle - Otočný glóbus
729 Kč

Unikátní dřevěný 3D model, se kterým si užijete spoustu zábavy. Sestavování vás bude bavit, jednotlivé části do sebe dokonale zapadají a hotový glóbus se stane jedinečnou...

EP67
Dřevěné mechanické 3D puzzle - Pavouk
799 Kč

Dřevěný natahovací 3D model může být originálním dárkem pro všechny věkové kategorie. Mechanické puzzle jsou skutečným zázrakem moderní technologie.

EP65
Dřevěné mechanické 3D puzzle - MAZ 5309RR 1:20
1 189 Kč

Mechanické puzzle jsou skvělým a originálním dárkem. Navíc jsou modely z březové překližky vytvořeny podle přesných nákresů skutečných modelů, což ještě více podpoří jejich...

EP64
Dřevěné mechanické 3D puzzle - MAZ 5309RR 1:30
899 Kč

Realistický 3D model je zázrakem moderní technologie. Sestavení vás bude bavit, protože všechny dílky jsou přesně očíslovány, dobře zdokumentovány a jednotlivé části do sebe...

EP63
Dřevěné mechanické 3D puzzle - Lokomotiva #1
899 Kč

Nahlédněte do roku 1825 společně s dřevěným 3D modelem parní lokomotivy, se kterou George Stephenson jako první převezl stovky cestujících na trati Stockton - Darlington.

EP66
Dřevěné mechanické 3D puzzle - Belaz Mini
439 Kč

Pohyblivé prvky vytvoří z modelu realistickou verzi, na kterou v žádném případě nebudete potřebovat šroubovák a hodiny usilovné práce. Natahovací 3D model je skutečným zázrakem...

EP62
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 5 - 74 položek celkem