AKCE: Zahradní doplňky se slevou až 15 % a doprava s PPL Parcelshop jen za 39,-

Jaký byl rok 2022 v ČistéDřevo.cz

nahledovy-firma-squashed 

Rok 2022 nám utekl jako voda. Vždy je za čím se ohlédnout, a proto bychom se s vámi chtěli podělit o několik událostí, které byly pro nás v uplynulém roce důležité.

LEDEN

Se dřevem se neplýtvá a my ho milujeme i se všemi jeho nedokonalostmi. Rozhodli jsme se proto začít loňský rok udržitelně. I vy nám od ledna můžete pomoct neplýtvat a dát nový život produktům II. jakosti, které jsou sice mírně poškozené, ale za výrazně nižší cenu. S trochou šikovnosti ještě dobře poslouží.

ptaci-budka-halfpoint

ÚNOR

Že jsou holky u nás ve firmě šikovné, to už jsme věděli. V únoru se ale opravdu vytáhly a vybudovaly krásný fotoateliér. V něm se nám pro vás fotí výrobky ze dřeva jedna radost. A rovnou jsme pro vás spustili inspiraci na Pinterestu!

stul-z-palet

BŘEZEN

Vypustili jsme do světa mírovou holubici na podporu Ukrajiny. Veškerý výtěžek z prodeje dřevěné brože putoval na transparentní účet Člověk v tísni. Vyprodat brože netrvalo ani dva týdny a společnými silami jsme vybrali přes 70 tisíc! Děkujeme

holubice-na-ukrajinu

DUBEN

Stali jsme se vítězem Heureka ShopRoku 2021! Díky vaší podpoře a hlasům jsme získali prestižní Cenu kvality v kategorii Ruční práce a tvoření. Inspirujte se našimi DIY návody a jednoduchým tvořením ze dřeva i vy. Hlasovat pro nás můžete i letos!

shop-roku-2021

KVĚTEN

Práce se dřevem a jeho přetváření v něco nového je pro mnohé koníčkem, terapií i zábavou. Proto od jara podporujeme chráněnou dílnu T-Wood z Frýdlantu nad Ostravicí, kde pracují lidé se zdravotním omezením.

t-wood

ČERVEN

1. červen má pro nás zvláštní význam, slavíme totiž narozeniny! Letos jsme oslavili už 9 let od založení naší firmy. Přečtete si náš příběh.

cistedrevo-9let

ČERVENEC

Léto jsme zahájili rozšířením skladových prostor. Díky tomu jsme získali dalších 100 m2 a můžeme tak pro vás neustále rozšiřovat náš kouzelně vonící dřevěný sortiment.

drevena-vaza

SRPEN

Natočili jsme video o nás. Věděli jste, že e-shop ČistéDřevo.cz nabízí nejbohatší sortiment dřevěných výrobků na jednom místě?

cistedrevo-sklad

ZÁŘÍ

Už mnoho let se (finančně i rukama) podílíme na výsadbě nových stromů ve spolupráci s organizací Arnika. S každou objednávkou nám pomáháte přispívat i vy, proto jsme se v září rozhodli měsíční příspěvek ještě navýšit.

arnika-organizace

ŘÍJEN

Podzim jsme zahájili ziskem dalšího prestižního ocenění. Obsadili jsme 3. místo v soutěži IBM firma roku 2022 v rámci Moravskoslezského kraje.

shop-roku-vyhlaseni

LISTOPAD

Padá listí, padají hranice! Pokořili jsme pomyslnou metu 10 000 sledujících na Instagramu! Děkujeme.

proutena-zasuvka

PROSINEC

Žádného z úspěchů bychom ale nedosáhli bez dvou nejdůležitějších pilířů – našeho skvělého týmu a zákazníků. Děkujeme všem zaměstnancům, kteří vždy dělají všechno pro to, aby vám naše dřevěné výrobky dělaly radost. A vám, naši milí zákazníci, přejeme krásné Vánoce!

dreveny-andilek

Plány pro rok 2023

Hned po Vánocích pro vás připravujeme velký povánoční výprodej. Chceme uvolnit místo ve skladu, abychom mohli rozšířit nabídku o novinky, které na e-shop chystáme (dřevěné a proutěné dekorace, výrobky na míru a další pecky). Od ledna se také můžete na blogu těšit na hromadu nového obsahu. Opět se zaměříme na jednoduché tvoření se dřevem, doplněné o video-návody, a také tipy na zajímavé a originální dárky. Ty najdete i na našich sociálních sítích a Pinterestu, tak nás nezapomeňte sledovat. A v neposlední řadě vám představíme všechny “dřevorády”, se kterými jsme navázali spolupráci. Bude to srdcová záležitost!