AKCE: Zahradní hry se slevou až 15 %

Hledáte inspiraci? Mrkněte na výběr těch nejlepších českých blogů o bydlení

design-bydleni

Vybrali jsme pro vás přes tucet nejzajímavějších počinů českých blogerů a blogerek, co se věnují bytovému designu, interiérům, ale i všemu ostatnímu, co s bydlením souvisí – od ručních prací, přes zahradničení, až po pojištění domácnosti. Prohlédněte si jejich články a fotografie a načerpejte inspiraci.

Můj dům, můj squat

obrazek-design

Design, móda a interiérové ilustrace s duší, to je blog Můj dům, můj squat. Pokud vás baví objevovat krásné věci, za kterými se skrývá originální nápad a zajímavý příběh, pak si tento blog zamilujete. Iri, která je autorkou tohoto webu, se inspiruje především skandinávským stylem. Rozhovor s Iri si můžete přečíst tady.

La Petite Anne

lapetite-anne

Interiérový design, kreativní DIY tvoření, bydlení a jídlo, to vše najdete na blogu La Petite Anne. Autorkou blogu je Anna, která se řídí heslem „Všechno bude“. Pokud hledáte inspiraci na zajímavé DIY projekty a máte kreativního ducha, Anniny originální nápady si zamilujete. I s Annou jsme měli tu čest si popovídat a vyklubal se z toho parádní rozhovor!

Malinová Soňa

sona-malinova

Interiéry, keramika, bydlení, to je blog Soni Malinové. Ten lze vystihnout jedním jediným slovem: umění. Soňa vystudovala uměleckou školu a dnes se živí designem. Má vlastní keramický ateliér a založila Galerii Krystal v Havířově.

TAMARKI

tamarki-logo

Taky se rádi obklopujete pěknými věcmi a umíte dát nový kabát starým kouskům? Markéta, autorka blogu TAMARKI, miluje věci s příběhem a fandí severskému stylu bydlení, minimalismu a zároveň citlivému míchání stylů.

My Home Style

myhomestyle-logo

Autorkou blogu My Home Style je Petra, která píše články týkající se životního stylu v souladu s přírodou a stejně jako my miluje dřevo! Na blogu najdete především kreativní DIY nápady, sezónní tipy na dekorace, nějaké ty recepty a tipy na výlety po Česku.

manu propria

manu-propria

Autorku blogu manu propria dle jejích vlastních slov „těší poezie a klasická hudba, oslovují ji časy dávno minulé, přírodní zahrady, výtvarné techniky, bydlení a design, křesťanská i východní nauka, toulání se lesem bez cíle, naslouchání šumění větru i myšlenkám…“ a její blog je plný krásných nápadů.

syroovka

syroovka-logo

Autorka blogu syroovka je především mámou, takže drtivá většina jejích článků je o tvoření pro děti nebo s dětmi, o vybavení dětského pokojíčku, ale i o dekoracích do bytu. Na blogu navíc sdílí i velké množství fotografií, takže určitě potěší i nečtenáře.

U nás na kopečku

unas-na-kopecku

U nás na kopečku není jen o designu a tvoření, ale dočtete se i o zahradě a bydlení a můžete načerpat i inspiraci na vycházky a výlety nebo si podle autorky Monči něco dobrého uklohnit v kuchyni. Monča má na kopečku i krámek, kde prodává mj. kouzelné úložné papírové pytle, kterým moc fandíme!

My White Obsession

logo-mwo

Lifestyle ovládnutý posedlostí bílou barvou a neutrálními tóny, čistým designem a do toho neskutečné fotografie, to je My White Obsession. Pokud máte rádi kombinaci minimalismu a útulné klasiky, pak si zamilujete i nadčasový styl autorky Veroniky stejně jako my!

meet my lovely world

RP-logo

Meet my lovely world je blog o módě, cestování a životním stylu. Autorka Radka ráda tvoří, miluje nakupování a módu, fandí zdravému životnímu stylu a na blogu sdílí vše od receptů, přes cestování až po dekorace a výzdobu interiéru.

Chaloupka na konci světa

chaloupka-nakonci-sveta

Pokud si chcete zvelebit dům a jeho okolí, koukněte na Chaloupku na konci světa. Autorka Rija si ráda sedne k nějaké ruční práci a vytváří různé doplňky a ozdoby, kterými pak zdobí svůj dům i zahradu. Takže pokud taky chcete propadnout kouzlu zahradničení, můžete se inspirovat u Riji a přetvořit obyčejný trávník v kouzelné kvetoucí záhony.

VINTAGELOVER

vintage-lover

VINTAGELOVER je blog o bydlení a zahradě, renovaci starých věcí a vyrábění různých dekorací. Autorka Monika má ráda „nápady za pár korun„, inspiruje ji moderní skandinávský design v kombinaci s vintage věcmi a hlavně bílá barva. Pokud máte rádi minimalismus, Moničin styl vám určitě sedne.

Břichopas

 brichopas-logo

Břichopas je blog o hračkářích z celého světa. Autorkou blogu je designerka hraček Marie, takže pokud se vám autorské hračky a dárky s výšivkou z její dílny zalíbí, můžete si je pořídit domů. Nebo můžete na vlně kreativity využít jejích návrhů a střihů a něco svým ratolestem vyrobit sami.

Zahrada a já

Od semínka, přes sazeničku, až po rozkvetlou zahradu plnou lásky, to je blog Zahrada a já. Autorka Bohdana přidává krátké texty doplněné o nádherné fotografie, takže potěší především nečtenáře, co rádi koukají na krásný vizuál. Tak honem běžte načerpat inspiraci.

dc

Jiné, takové jsou fotky a texty Dáši, autorky blogu dc. Trochu vintage, kapku tradice, drobet retro, špetka minimalismu, hlavně originál. Nestojí za to se tady rozepisovat, stojí za zhlédnutí, to musíte vidět sami!

Lucie Living

Autorka blogu Lucie Living se – jak už název napovídá –  jmenuje Lucie. Miluje přírodu a materiály z lesa, maluje akvarely a tvoří dekorace. Pokud vás její tvorba zaujme, můžete si pořídit něco z jejího obchůdku nebo se inspirovat pro vlastní tvorbu.