AKCE: Pořiďte si vyvýšený záhon, pískoviště nebo lehátko se slevou až 15 %

5 dobrých důvodů, proč vyměnit plasty za dřevo

 Nahledovka-plast-vs-drevo

Proč dát přednost dřevu před plastem? Přece z lásky k planetě, přírodě i estetičnosti. Dřevo je krásné na pohled i na dotek a zútulní jakýkoliv prostor. Vzdejte se nepopulární plastové mánie a vyměňte plastové doplňky za dřevěné. Prospějete nejen životnímu prostředí, ale také vašemu domovu. Dřevo má své kouzlo a dokáže interiér hravě protkat harmonickou náladou.


Z lásky k přírodním materiálům

Důvod číslo jedna? Přírodní materiály interiérům sluší – přírodní prvky jsou v moderním designu tak populární. Chcete bydlet trendy a v souladu s přírodou? Vyhněte se plastům, vsaďte na doteky dřeva. Z lásky.

dreveny-podnos

Nestárnoucí a krásné

Zašlý plast nevypadá zrovna jako něco, co chcete vídat v domově snů. Zatímco plasty časem působí zašle a těžko je zrenovujete, dřevo vás přesvědčí o opaku. Dá se snadno zrenovovat. Dokonce čím je tento přírodní materiál starší, tím je zpravidla krásnější a cennější. Nechte dřevo zestárnout – o svou estetickou stránku jen tak nepřijde.

interierovy-design

Bydlete útulně

Jak vykouzlit útulné bydlení? Můžete si útulnost zajistit dřevěným nábytkem nebo doplňky, a vytvoříte tak příjemný prostor raz dva. Může za to jeho kouzelný vzhled i typická vůně. Zkuste to. Pokud zatím nebydlíte v dřevěné oáze klidu, pořiďte si pár dřevěných prvků – a váš domov se rázem změní.

| Extra TIP: Když už se s vybavením svého domova zabýváte a věnujete tomu nejen čas a energii, ale investujete do krásného bydlení i peníze, není radno podceňovat pojištění domácnosti.

bedynky-v-interieru

Variabilita dřeva

Dřevěný nábytek nebo doplňky vás mohou překvapit svou variabilitou. Hodí se totiž nejen do rustikálního či skandinávského interiéru. Překvapivě rozzáří také moderní, klasický, minimalistický nebo industriální prostor. Nakonec je na každém, jak bydlí – a dřevěný materiál snadno přizpůsobíte vašemu stylu. Můžete ho totiž ponechat v jeho přirozené formě, nebo naopak zvolit pestrý krycí nátěr. Kompromisem pak může být jemná lazura, která zachová krásnou kresbu dřeva.

bedynky-interier

Plasty nejsou in

Plastům odzvonilo – a čím dál více z nás se snaží omezit jejich používání v běžném životě. I to je skvělý důvod, proč raději volit voňavé dřevo. Materiál, který pochází z přírody – a neublíží přírodě. Existuje snad lepší argument?