AKCE: Zahradní hry se slevou až 15 %

Dřevěný vyvýšený záhon 80 x 60 x 20 cm

Dřevěný vyvýšený záhon je ideální k pěstování bylinek, zeleniny, ale i jahod a dalších rostlin. Sestavení je snadné a v případně potřeby vyššího záhonu lze zakoupit více kusů a naskládat je na sebe, tento typ je stohovatelný.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
23.07.2024
Možnosti doručení
Kód: CZ1819
599 Kč 495 Kč bez DPH
Dřevěný vyvýšený záhon 80 x 60 x 20 cm

Vyvýšené záhony ze dřeva jsou vyrobeny z poctivě vysušeného masivu smrku. Síla desek je 1,8 cm. Tento dřevěný zahradní záhon je ideální k pěstování bylinek, zeleniny, ale i jahod a dalších rostlin. 

Součástí balení je spojovací materiál a návod. Záhon posíláme smontovaný a připravený na sestavení, které vám zabere jen chvilku.
V případě potřeby vyššího záhonu lze zakoupit více kusů tohoto záhonu a naskládat je na sebe, tento typ je stohovatelný.

Přesný rozměr záhonu po jeho sestavení je: 82,5 x 62,5 cm.

Nezapomeňte, že venku je dřevo vystaveno povětrnostním vlivům i dřevokaznému hmyzu. Impregnací dřevěného záhonu prodloužíte jeho životnost a bezúdržbový stav. Nepodceňujte tento krok. 

Jak na založení vyvýšeného záhonu?

  1. Spodní vrstvu tvoří drenáž. Odvádí přebytečnou vlhkost a slouží k provzdušnění celého záhonu.
  2. Střední vrstvou je kompost, který zahřívá kořeny a poskytuje výživu a vlhkost rostlinám.
  3. Horní vrstvu představuje samotná zemina. Ta slouží pro zasazení vybraných rostlin, typ substrátu proto vybírejte podle toho, co chcete pěstovat.

Celý návod si můžete přečíst v našem magazínu, kde se mj. dozvíte, jak založit vyvýšený záhon.

Kategorie: Dřevěné vyvýšené záhony
Hmotnost: 9.5 kg
Délka: 80 cm
Šířka: 60 cm
Materiál: Smrk
Povrch: Přírodní
Výška: 20 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ČistéDřevo logo

ČistéDřevo je česká značka, která nabízí široký sortiment dřevěných výrobků pro různé účely. Nechte se okouzlit výběrem dřevěných dekorací, praktických doplňků, nábytku, hraček a potřeb do domácnosti, jež jsou vyrobené z kvalitního dřeva. Pro výrobky od ČistéDřevo je charakteristická nadčasovost, moderní design, přírodní vzhled a kvalita. Na dřevěné výrobky vypalujeme osobní vzkazy, jména, texty i fotky. Stačí oslovit naše specialisty na laserové vypalování.