Dřevěný bedýnkový vozík na ovoce a zeleninu

Originální vozík z bedýnek z borovicového dřeva využijete k uskladnění ovoce a zeleniny, ale lze použít i na dokumenty či do dílny na nářadí.

Dostupnost Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
29.2.2024
Možnosti doručení
Kód: CZ932
1 399 Kč 1 156 Kč bez DPH
Dřevěný bedýnkový vozík na ovoce a zeleninu
Dřevěný vozík z bedýnek je ideální na skladování ovoce a zeleniny, ale rozhodně jej můžete využít na cokoliv dalšího. Pokud potřebujete místo na nářadí v dílně či dokumenty v kanceláři, není problém tento vozík využít.
 
Je složen ze 3 bedniček z borovicového dřeva, které můžete dle podle jednoduše skládat a rozkládat. Každá jednotlivá krabice je odnímatelná.

Vnitřní rozměr jednotlivých bedýnek je přibližně 37 x 28 x 21 cm.
 
Velikou výhodou je to, že má vozík 4 kola, takže s ním můžete jednoduše pohybovat všemi směry.
 
Vozík není nijak ošetřený a dodáváme ho ve 100% přírodním provedení. Pokud byste měli chuť si jej natřít či jinak ozdobit, máte ideální příležitost přizpůsobit si jej podle svých představ.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ČistéDřevo logo

ČistéDřevo je česká značka, která nabízí široký sortiment dřevěných výrobků pro různé účely. Nechte se okouzlit výběrem dřevěných dekorací, praktických doplňků, nábytku, hraček a potřeb do domácnosti, jež jsou vyrobené z kvalitního dřeva. Pro výrobky od ČistéDřevo je charakteristická nadčasovost, moderní design, přírodní vzhled a kvalita. Na dřevěné výrobky vypalujeme osobní vzkazy, jména, texty i fotky. Stačí oslovit naše specialisty na laserové vypalování.