AKCE: Pořiďte si vyvýšený záhon nebo pískoviště se slevou až 15 %

Bigjigs

Bigjigs

Za kvalitu dřevěných hraček od anglické značky Bigjigs Toys se můžeme v klidu podepsat. Kvalita dřevěných hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA. Oceníte širokou nabídku dřevěných hraček i doplňků do dětského pokoje. Dřevěné hračky vynikají pevností, odolností, nezávadností materiálu a plně rozvíjejí dětskou motoriku, ale i fantazii. Stačí si jen vybrat z bohaté nabídky. 

Stránka 1 z 5 - 62 položek celkem
Houpačka pro nejmenší
579 Kč

Děti milují houpání a jistě si tuto dřevěnou houpačku oblíbí. Díky ohrádce a pásku mezi nohy je vhodná i pro nejmenší děti. Hodí se do interiéru i na zahradu.

H319
Dřevěná hra - foukání balónku lokomotiva
129 Kč

Dřevěná foukací hračka ve tvaru lokomotivy. Úkolem dítěte je co nejdéle udržet foukáním míček poletovat ve vzduchu. Hračka je ideální pomůckou pro dechová cvičení.

H320
Dětská barevná mini lupa
79 Kč

Barevné mini lupy pro všechny malé objevitele.

H357
Dřevěné natahovací letadlo
149 Kč

Dřevěné natahovací letadélko se stane oblíbenou hračkou Vaších ratolestí. Dřevěné letadlo je klasická hračka pro kluky, se kterou si pěkně vyhrají.

H245
Dřevěné obrázkové kostky - zvířátka
199 Kč

Sestavte veselé obrázky s motivem zvířátek. Oblíbená tradiční hračka, kterou děti milují.

H240
Zoo na kolech
Zoo na kolech
Předobjednávky
529 Kč

Auto se kterým děti nikdy nezapomenou na všechny zvířátka. Vkládací hračka, díky které se učí poznávat nové tvary a barvy.

H359
Dřevěné kuželky - Farma
359 Kč

Barevné dřevěné kuželky s motivy domácích zvířátek budou vaše děti milovat. Kromě zábavy ze hry a procvičování koordinace se také naučí rozeznávat zvířátka.

H381
Dřevěná hra - Kroužky
639 Kč

Zábavný způsob, jak trénovat obratnost. Cílem je házet 5 pletených provazových kroužků na dřevěný kříž s tyčkami a získat co nejvíce bodů.

H458
Dřevěná hra - Žebříky a hadi
349 Kč

Rodinná společenská hra, která zabaví a zároveň rozvíjí matematické dovednosti. Užijte si legraci, vyhýbejte se hadům a stoupejte po žebřících až na vrchol.

H440
Dřevěné magnetky lesní zvířátka
369 Kč

Krásné barevné dřevěné magnetky v motivu různých lesních zvářátek. Magnetky lze využít k magnetickým tabulím nebo pro zkrášlení vaší lednice.

H233
Mini bedýnka s úchyty
149 Kč

Dřevěná dekorativní bedýnka, která schová věci denní potřeby, hračky ale i další různé poklady.

H385
Dřevěné kuželky - Piráti
359 Kč

Dřevěné kuželky s figurkami pirátů se postarají o skvělou zábavu dětí na zahradě i doma. Velikou radost udělají také jako dárek.

H376
Dřevěné vkládací puzzle Medvěd
199 Kč

Výborná vkládačka pro Vaše dětičky, které si ji zamilují. Děti mohou obléct medvěda podle své fantazie.

H374
Dřevěná vajíčka v krabičce
249 Kč

Sada 6 dřevěných vajíček ve dvou barvách v kartonové krabičce, která jsou k nerozeznání s opravdovými.

H371
Magnetický labyrint farma
549 Kč

Fantastická hra pro děti, která je zavede na barevnou farmu plnou domácích zvířátek. Magnetický labyrint rozvíjí motoriku dětí, koordinaci ruka-oko a učí je manuální zručnosti.

H191
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 5 - 62 položek celkem