AKCE: Pořiďte si vyvýšený záhon nebo pískoviště se slevou až 15 %

Vlastní fotografie na dřevěném puzzle ve formátu A4

Puzzle z fotografie = ideální dárek! Skvěle se hodí na fotografie ze svatby, rodinné či sportovní fotky, ale také portréty. Uchovejte vzpomínky netradičním způsobem.

Dostupnost Vyrobíme na míru
Můžeme doručit do:
25.04.2024
Možnosti doručení
Kód: CZ1673
399 Kč 330 Kč bez DPH
Vlastní fotografie na dřevěném puzzle ve formátu A4
Puzzle A4 s fotkou 1
Vyrábí chráněná dílna

Fotografie vytištěna přímo na dřevě je unikátní nápad, který se může stát originálním dárkem na míru. K tisku jsou vhodné všechny typy fotografií a záleží jen na vás, kterou vzpomínku si budete chtít tímto způsobem zvěčnit. Skvěle se hodí na fotografie ze svatby, rodinné či sportovní fotky, portréty, ale krásné budou i obrázky přírody nebo zvířata.

Fotku, kterou nám zašlete, vytiskneme přímo na březovou překližku, kterou následně vytvrdíme UV světlem, aby se potisk nerozmazával.

Puzzle má 70 dílků, které do sebe skvěle pasují.

Fotografii nám jednoduše přiložte jako soubor a o zbytek se už postaráme my, tiskneme dle formátu buď na výšku nebo na šířku.

Kategorie: Personalizované dárky
Hmotnost: 0.25 kg
Šířka: 21 cm
Materiál: Bříza
Povrch: Přírodní
Výška: 30 cm
Tloušťka: 3 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ČistéDřevo logo

ČistéDřevo je česká značka, která nabízí široký sortiment dřevěných výrobků pro různé účely. Nechte se okouzlit výběrem dřevěných dekorací, praktických doplňků, nábytku, hraček a potřeb do domácnosti, jež jsou vyrobené z kvalitního dřeva. Pro výrobky od ČistéDřevo je charakteristická nadčasovost, moderní design, přírodní vzhled a kvalita. Na dřevěné výrobky vypalujeme osobní vzkazy, jména, texty i fotky. Stačí oslovit naše specialisty na laserové vypalování.