AKCE: Pořiďte si vyvýšený záhon nebo pískoviště se slevou až 15 %

Svícen na tři svíčky z olivového dřeva

Svícen z olivového dřeva v originálním tvaru rozzáří každé místo a společně se svíčkami bude krásnou a unikátní ozdobou. Každý kus je originál a vznikl z ručně opracovaného olivového dřeva.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: OL20
299 Kč 247 Kč bez DPH
Svícen na tři svíčky z olivového dřeva

Dřevěný svícen z olivového dřeva v originálním tvaru rozzáří každé místo a společně se svíčkami bude krásnou a unikátní ozdobou.

Průměr výřezů na svíčky je 3,5 cm.

Každý kus je originál a vznikl z ručně opracovaného olivového dřeva. Nehledejte proto stejný tvar a barvu, každý je jedinečný stejně jako lidská DNA. 

Olivovník roste i několik set let a pokud už neplodí, je kácen. Olivové dřevo je vysoce oceňováno odborníky a je považováno za jedno z nejlepších na světě! Je velmi odolné, má antibakteriální vlastnosti a originální barvu.

Kategorie: Dřevěné svícny vykouzlí tu správnou atmosféru
Hmotnost: 0.95 kg
Délka: 21 cm
Šířka: 9 cm
Materiál: Olivovník
Povrch: Přírodní
Výška: 6 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ČistéDřevo logo

ČistéDřevo je česká značka, která nabízí široký sortiment dřevěných výrobků pro různé účely. Nechte se okouzlit výběrem dřevěných dekorací, praktických doplňků, nábytku, hraček a potřeb do domácnosti, jež jsou vyrobené z kvalitního dřeva. Pro výrobky od ČistéDřevo je charakteristická nadčasovost, moderní design, přírodní vzhled a kvalita. Na dřevěné výrobky vypalujeme osobní vzkazy, jména, texty i fotky. Stačí oslovit naše specialisty na laserové vypalování.