Vaše objednávka se může zpozdit, doručení do Vánoc ale stíháme!

Překližka A5 (A/B) - dub 4 mm

Dubová překližka je ideálním materiálem pro laserové zpracování. Lze ji řezat do libovolných tvarů nebo na ní gravírovat překrásné texty a motivy. Je vyrobena z listnatých stromů, proto se vyznačuje vysokou tvrdostí a odolností.
Chci vypálit vlastní motiv: ?
Dostupnost Skladem neomezeně
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení
Kód: LA388
59 Kč 49 Kč bez DPH
Překližka A5 (A/B) - dub 4 mm
Překližka A5 (A/B) - dub 4 mm
Drobnosti
Dubová překližka o síle 4 mm je ideálním materiálem k řezání a gravírování laserem. Můžete dát volnost své fantazii a překližku použít ke tvoření různých dekorací nebo dokonce i nábytku, jako jsou například poličky.

Jedná se o přírodní materiál, takže barva a kresba dřeva se může lišit, suky i drobné nedokonalosti jsou běžnou součástí překližky.
Kategorie: Desky z překližky
Hmotnost: 0.11 kg
Délka: 21 cm
Šířka: 15 cm
Materiál: Dub
Povrch: Přírodní
Výška: 0 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ČistéDřevo logo

ČistéDřevo je česká značka, která nabízí široký sortiment dřevěných výrobků pro různé účely. Nechte se okouzlit výběrem dřevěných dekorací, praktických doplňků, nábytku, hraček a potřeb do domácnosti, jež jsou vyrobené z kvalitního dřeva. Pro výrobky od ČistéDřevo je charakteristická nadčasovost, moderní design, přírodní vzhled a kvalita. Na dřevěné výrobky vypalujeme osobní vzkazy, jména, texty i fotky. Stačí oslovit naše specialisty na laserové vypalování.