AKCE: Zahradní hry se slevou až 15 %

MDF překližka A4 (A/B) - ořech 4 mm

Dřevovláknitá deska s dýhou s dekorem z amerického ořechu je velmi pevný a suchý materiál, díky kterému je laserové zpracování rychlé, jednoduché a nezanechává žádný prach. Desku můžete použít ke tvoření různých dekorací nebo dokonce i nábytku.

Chci vypálit vlastní motiv: ?
Dostupnost Skladem (74 ks)
Můžeme doručit do:
16.07.2024
Možnosti doručení
Kód: LA392
139 Kč 115 Kč bez DPH
MDF překližka A4 (A/B) - ořech 4 mm
Dřevovláknitá deska z amerického ořechu o síle 4 mm je ideálním materiálem k řezání a gravírování laserem. Můžete dát volnost své fantazii a truhlářské překližky a desky použít například jako podklad pro malování, zdobení nebo také na tvorbu plakátu a reklam.

Jedná se o přírodní materiál, takže barva a kresba dřeva se může lišit, suky i drobné nedokonalosti jsou běžnou součástí překližek a dřevovláknitých desek.
Kategorie: Desky z truhlářské překližky
Hmotnost: 0.22 kg
Délka: 30 cm
Šířka: 21 cm
Materiál: Americký ořech
Povrch: Přírodní
Tloušťka: 4 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ČistéDřevo logo

ČistéDřevo je česká značka, která nabízí široký sortiment dřevěných výrobků pro různé účely. Nechte se okouzlit výběrem dřevěných dekorací, praktických doplňků, nábytku, hraček a potřeb do domácnosti, jež jsou vyrobené z kvalitního dřeva. Pro výrobky od ČistéDřevo je charakteristická nadčasovost, moderní design, přírodní vzhled a kvalita. Na dřevěné výrobky vypalujeme osobní vzkazy, jména, texty i fotky. Stačí oslovit naše specialisty na laserové vypalování.