AKCE: Zahradní hry se slevou až 15 %

Překližka A3 - bříza 3 mm (B/BB)

Hledáte vhodný materiál na řezání či vypalování laserem? Březová truhlářská překližka o síle 3 mm bude skvělou volbou! Můžete dát volnost své fantazii a překližku použít například jako podklad pro malování nebo dozdobení.

Chci vypálit vlastní motiv: ?
Dostupnost Skladem (237 ks)
Můžeme doručit do:
22.07.2024
Možnosti doručení
Kód: LA387
49 Kč 40 Kč bez DPH
Překližka A3 - bříza 3 mm (B/BB)
Překližka A3 - bříza 3 mm (B/BB)
Drobnosti

Březová truhlářská překližka o síle 3 mm lepená močovinoformaldehydovým lepidlem je ideálním materiálem k řezání a gravírování laserem. Můžete dát volnost své fantazii a překližku použít například jako podklad pro malování, zdobení nebo také na tvorbu plakátu a reklam.

Jedná se o přírodní materiál, takže barva a kresba dřeva se může lišit, suky i drobné nedokonalosti jsou běžnou součástí překližky.

Do překližkové desky si u nás můžete nechat vypálit logo, grafiku i text v maximálním rozměru 30 x 30 cm.
Kategorie: Desky z truhlářské překližky
Hmotnost: 0.4 kg
Délka: 42 cm
Šířka: 30 cm
Materiál: Bříza
Povrch: Přírodní
Tloušťka: 3 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ČistéDřevo logo

ČistéDřevo je česká značka, která nabízí široký sortiment dřevěných výrobků pro různé účely. Nechte se okouzlit výběrem dřevěných dekorací, praktických doplňků, nábytku, hraček a potřeb do domácnosti, jež jsou vyrobené z kvalitního dřeva. Pro výrobky od ČistéDřevo je charakteristická nadčasovost, moderní design, přírodní vzhled a kvalita. Na dřevěné výrobky vypalujeme osobní vzkazy, jména, texty i fotky. Stačí oslovit naše specialisty na laserové vypalování.