AKCE: Zahradní hry se slevou až 15 %

Dřevěný rodinný kalendář - Rodina a přátelé

Díky dřevěnému rodinnému kalendáři na stěnu už nezapomenete na narozeniny nebo svátek vašich nejbližších a v předstihu připravíte oslavu nebo koupíte dárek.

Text
Dostupnost Vyrobíme na míru
Můžeme doručit do:
16.07.2024
Možnosti doručení
Kód: LA438
590 Kč 488 Kč bez DPH
Dřevěný rodinný kalendář - Rodina a přátelé
Rodinný kalenář 7
Vyrábí chráněná dílna

Rodinný kalendář v přírodním dřevěném designu je pěkný a zároveň praktický doplněk do každého interiéru. Tento kalendář si můžete sestavit sami a důležitá data a výročí tak mít stála na očích. Nemůže se tedy stát, že snad na někoho zapomenete s gratulací.

Sestavit si svůj vlastní rodinný kalendář je velmi jednoduché a zvládne to opravdu každý. Připravte si dřevěný kalendář, kolečka a fix. Na kolečka napište jména a data narození vašich rodinných příslušníků a přátel. Kolečka potom přiřaďte k jednotlivým měsícům a pomocí kroužků z drátku je připevněte pod daný měsíc. Takto připravený kalendář stačí opatřit provázkem a můžete si jej pověsit na vámi určené místo.

Kalendář obsahuje 25 dřevěných kroužků, které si přiřadíte k jednotlivým měsícům. Součástí balení je také černý fix.

Poskytujeme náhradní plnění!

Kategorie: Personalizované dárky
Hmotnost: 0.3 kg
Délka: 20 cm
Šířka: 60 cm
Materiál: Bříza
Povrch: Přírodní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ČistéDřevo logo

ČistéDřevo je česká značka, která nabízí široký sortiment dřevěných výrobků pro různé účely. Nechte se okouzlit výběrem dřevěných dekorací, praktických doplňků, nábytku, hraček a potřeb do domácnosti, jež jsou vyrobené z kvalitního dřeva. Pro výrobky od ČistéDřevo je charakteristická nadčasovost, moderní design, přírodní vzhled a kvalita. Na dřevěné výrobky vypalujeme osobní vzkazy, jména, texty i fotky. Stačí oslovit naše specialisty na laserové vypalování.