Dřevěný fotorámeček s porodními údaji

Neohodnoceno
Značka: ČistéDřevo
Nenechte zešednout vzpomínky na jeden z nejšťastnějších okamžiků vašeho života a pořiďte si originální rámeček na fotku se jménem a dalšími údaji o miminku.
Text
Dostupnost Vyrobíme na míru
Můžeme doručit do:
6.6.2023
Možnosti doručení
Kód: CZ648
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Dřevěný fotorámeček s porodními údaji
Neohodnoceno
Značka: ČistéDřevo
Každé miminko je jiné a naprosto originální, jednu věc ale mají všechna společnou – rostou nám před očima. Uchovejte si proto krásnou vzpomínku na narození vašeho děťátka v podobě jedinečného kousku dřeva i se všemi údaji, které v běžném shonu a péči o miminko často zapomeneme. 
 
Dřevěný fotorámeček je také skvělým dárkem pro novopečené rodiče a dáme ruku do ohně za to, že nikdo další z hostů nedorazí se stejným překvapením. Do rámečku se vlezou fotografie o rozměrech 10 x 15 cm.
 
Pokud byste chtěli svůj domov ozdobit o více originálních dřevěných výrobků, podívejte se na naše další motivy na míru, nebo na další fotorámečky, kde si můžete vybrat z neutrálních kousků, ale také z rámečků k různým životním událostem.

U výrobku může vzniknout opálení z důvodu výřezu na laseru, suky a drobné nedokonalosti jsou běžnou součástí překližky.
Kategorie: Dřevěné fotorámečky - oblíbené fotky vždy na očích
Hmotnost: 0.15 kg
Délka: 24 cm
Šířka: 50 cm
Materiál: Buk
Povrch: Přírodní
Výška: 6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ČistéDřevo logo

Jsme česká firma, která již přes 9 let vrací život tradičním dřevěným výrobkům, jež dokážou plnohodnotně nahradit většinu jiných materiálů jako je například plast. Zakládáme si na čistě přírodních a zdravotně nezávadných výrobcích ze dřeva, které Vám zde rádi představíme.