AKCE: Pořiďte si vyvýšený záhon, pískoviště nebo lehátko se slevou až 15 %

Dřevěný balancovník

Skvělá hračka, která děti nejen zabaví, ale zároveň pomáhá rozvíjet jejich sílu a rovnováhu. Podpořte u svých dětí správné držení těla a vnímání prostoru.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.06.2024
Možnosti doručení
Kód: H443
869 Kč 718 Kč bez DPH
Dřevěný balancovník

Dřevěný balancovník pomáhá rozvíjet sílu, rovnováhu a zároveň zábavným způsobem podporuje správné držení těla a vnímání prostoru u dětí.

S touto hračkou se postaráte nejen o jejich zábavu, ale umožníte jim vynikající trénink rovnováhy a možnost otestovat motoriku vlastního těla. A kromě toho si zábavu užijí nejen balancující děti, ale i zbytek rodiny, který může při mistrovském výkonu sledovat a povzbuzovat.

Balancovník se skládá z dřevěné plošiny a tří barevných kuliček. Hlavním úkolem je dostat kuličky skrz bludiště do středového bodu pohybem nohou.

Nosnost balancovníku je 50 kg a je vhodný pro děti od 5 let.

 

Kategorie: Dřevěné hračky pro kluky
Hmotnost: 1.3 kg
Délka: 45 cm
Šířka: 37 cm
Materiál: Borovice
Povrch: Lakovaný
Výška: 6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

small foot-120x90

Nabízíme široké spektrum kvalitních dřevěných hraček od německé firmy Legler. Hračky vynikají odolností, pevností i léty ověřeným designem, který stále prochází modernizací a inovací. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Sledujeme pro vás trendy a dřevěné hračky Legler splňují veškeré naše požadavky na dětské produkty.