AKCE: Pořiďte si vyvýšený záhon, pískoviště nebo lehátko se slevou až 15 %

Dřevěná bedýnka 40 x 26 x 12 cm

Bedýnka ze dřeva, kterou využijete k uschování dokumentů, hraček, nářadí nebo čehokoli dalšího. Můžete ji uložit do regálu nebo naskládat na sebe.
Chci vypálit vlastní motiv: ?
Dostupnost Skladem (77 ks)
Můžeme doručit do:
27.06.2024
Možnosti doručení
Kód: P4026/2
209 Kč 173 Kč bez DPH
Dřevěná bedýnka 40 x 26 x 12 cm

Bedýnky jsou naprosto skvělým pomocníkem na přepravu i skladování čehokoliv. Jsou kompaktní, dají se poskládat na sebe a snadno přenášet. Pokud vám navíc není lhostejná ekologie, můžete mít dobrý pocit z toho, že je výroba dřevěných bedniček šetrná k životnímu prostředí.

Pro ještě větší životnost a zvýšení nosnosti jsou laťky zpevněné lepidlem a hřebíčky, které jsou zapuštěné až do dřeva. Dřevo není nijak ošetřené, takže je jen na vás, jestli si jej necháte v této přírodní variantě, nebo  upravíte k obrazu svému či sladíte se zbytkem interiéru.

Bedýnka je vyrobena z borovicového dřeva a má nosnost 20 kg.

Vnitřní rozměr bedýnky je 38 x 24 x 10 cm.

V nabídce máme i další dřevěné přepravky a bedýnky

Tyto produkty pro vás s láskou kompletuj a balí naši pracovití andělé z Chráněné dílny Dřevěný anděl. Objednat si je rovněž můžete v režimu náhradního plnění!

Kategorie: Přírodní dřevěné bedýnky
Hmotnost: 0.6 kg
Délka: 40 cm
Šířka: 26 cm
Materiál: Borovice
Povrch: Přírodní
Výška: 12 cm

DIY bar z bedýnek!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ČistéDřevo logo

ČistéDřevo je česká značka, která nabízí široký sortiment dřevěných výrobků pro různé účely. Nechte se okouzlit výběrem dřevěných dekorací, praktických doplňků, nábytku, hraček a potřeb do domácnosti, jež jsou vyrobené z kvalitního dřeva. Pro výrobky od ČistéDřevo je charakteristická nadčasovost, moderní design, přírodní vzhled a kvalita. Na dřevěné výrobky vypalujeme osobní vzkazy, jména, texty i fotky. Stačí oslovit naše specialisty na laserové vypalování.

Podobné produkty

Dřevěné bedýnky - komplet 3 ks
539 Kč

Sada tří bedýnek, které do sebe přesně zapadají, poslouží k uschování hraček, nářadí či čehokoliv dalšího.

P008
Dřevěná bedýnka 28 x 15 x 12 cm
179 Kč

Přírodní bedýnka skvěle poslouží k zorganizování věcí v dílně, garáži, ale i pracovně. Vypadá stylově a můžete do ní uložit dětské hračky nebo nářadí.

P2815/2
Dřevěná bedýnka 34 x 20 x 12 cm
199 Kč

Bedýnka v přírodním provedení vám poskytne dostatek prostoru k uložení hraček, nářadí nebo čehokoliv dalšího. Své místo najde doma, v dílně i na zahradě.

P3420/2