AKCE: Zahradní hry se slevou až 15 %

Březová překližka (B/BB) - 3 x 750 x 750 mm

Hledáte vhodný materiál na řezání či vypalování laserem? Březová truhlářská překližka o síle 3 mm bude skvělou volbou! Velká plocha o rozměrech 75 x 75 cm vám poskytne dostatek místa pro vaši fantazii.

Dostupnost Skladem (493 ks)
Můžeme doručit do:
16.07.2024
Možnosti doručení
Kód: LA384
169 Kč 140 Kč bez DPH
Březová překližka (B/BB) - 3 x 750 x 750 mm

Březová truhlářská překližka o síle 3 mm lepená močovinoformaldehydovým lepidlem je ideálním materiálem k řezání a gravírování laserem. Můžete dát volnost své fantazii a překližku použít například jako podklad pro malování, zdobení nebo také na tvorbu plakátu a reklam.

Jedná se o přírodní materiál, takže barva a kresba dřeva se může lišit, suky i drobné nedokonalosti jsou běžnou součástí překližky. Rozměry se mohou lišit o cca 0,5 cm a síla o cca 0,6 mm.

Kategorie: Desky z truhlářské překližky
Hmotnost: 0.8 kg
Délka: 75 cm
Šířka: 75 cm
Materiál: Bříza
Povrch: Přírodní
Tloušťka: 3 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ČistéDřevo logo

ČistéDřevo je česká značka, která nabízí široký sortiment dřevěných výrobků pro různé účely. Nechte se okouzlit výběrem dřevěných dekorací, praktických doplňků, nábytku, hraček a potřeb do domácnosti, jež jsou vyrobené z kvalitního dřeva. Pro výrobky od ČistéDřevo je charakteristická nadčasovost, moderní design, přírodní vzhled a kvalita. Na dřevěné výrobky vypalujeme osobní vzkazy, jména, texty i fotky. Stačí oslovit naše specialisty na laserové vypalování.