50 % sleva na gravírování nově u 2000 produktů! Nyní jen za 99/149 Kč!

Dřevěný dětský plánovač se jménem

Neohodnoceno
Značka: ČistéDřevo

Plánovač se jménem pro každý (ne)všední dětský den pomůže malým i velkým vytvořit ty správné návyky a rutinu, kterou každé dítě ve správné míře potřebuje.

Barva:
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Text
Dostupnost Vyrobíme na míru Vyrobíme na míru Vyrobíme na míru Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
5.10.2023 5.10.2023 5.10.2023 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: LA425-B LA425-M LA425-R Zvolte variantu
249 Kč 206 Kč bez DPH
Dřevěný dětský plánovač se jménem
Neohodnoceno
Značka: ČistéDřevo

Plánovač pro děti je skvělým společníkem, který jim pomáhá získat kontrolu nad svým časem a povinnostmi. Zlepšuje jejich schopnosti plánování a organizace, a to vše zábavnou a hravou formou. 

S jednoduchým a intuitivním designem plánovače se děti rychle naučí strukturovat svůj čas a udržovat přehled o svých povinnostech. Vhodné grafické symboly jim umožní snadno rozlišit různé aktivity a události. Plánovač pro děti také podporuje rozvoj důležitých dovedností jako je sebeorganizace, prioritizace a odpovědnost. 

Jak s dětmi správně naplánovat den?

  1. Vytvořte si přehled toho, co by děti během dne měly zvládnout. Majitelé dřevěného plánovače jsou o tento bod ušetřeni.
  2. S dětmi si sedněte a zábavnou formou jim jejich denní povinnosti vysvětlete. Případně pozorně poslouchejte jejich návrhy a připomínky. 
  3. K lepšímu pochopení využijte vizuální pomůcky, na které děti velice dobře reagují. Symboly by měly být co nejjednodušší a měly by zobrazovat jednu činnost. I náš plánovač je dětmi inspirovaný a nenajdete v něm žádné rušivé elementy. 
  4. Prioritizuje úkoly tak, aby vyhovovaly vám i vašim dětem.

Vytváření pravidelné rutiny je pro dětskou mysl velice zásadní. Nastavuje jim v životě řád a odborníci jej doporučují zejména pro děti s poruchami pozornosti, ADHD a dalšími specifickými potřebami. Pravidelnost totiž dětem pomáhá vybudovat strukturu a stabilitu v jejich každodenním životě.

Tím, že delegujete zodpovědnost na děti, tak výrazně podporujete jejich soběstačnost. Navíc si děti budou připadat důležitě. 

Denní plánovač tvoří pevná březová překližka s vypálenými symboly, provázek a dřevěné korálky. Oceníte nejen jeho přírodní provedení a minimalistický design, ale také možnost zvolit si barevný provázek podle svých představ. Provázek nabízíme v růžové, modré a bílé barvě. Pomyslnou třešničkou na dortu je možnost vypálení jména dítěte, a tak bude více než jasné, pro koho je tato denní výzva určená. 

Objevte s dětmi zábavný svět organizace a plánování!

Kategorie: Dřevěné výrobky a motivy na míru
Délka: 23 cm
Šířka: 15.5 cm
Materiál: Bříza
Povrch: Přírodní
Výška: 1.5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ČistéDřevo logo

ČistéDřevo je česká značka, která nabízí široký sortiment dřevěných výrobků pro různé účely. Nechte se okouzlit výběrem dřevěných dekorací, praktických doplňků, nábytku, hraček a potřeb do domácnosti, jež jsou vyrobené z kvalitního dřeva. Pro výrobky od ČistéDřevo je charakteristická nadčasovost, moderní design, přírodní vzhled a kvalita. Na dřevěné výrobky vypalujeme osobní vzkazy, jména, texty i fotky. Stačí oslovit naše specialisty na laserové vypalování.