AKCE: Zahradní hry se slevou až 15 %

Dřevěné pravítko pro paní účitelku

Pravítko s gravírovaným poděkováním je dokonalý dárek pro paní učitelku za její trpělivost a pomoc v průběhu školního roku. 

Dostupnost Skladem neomezeně
Můžeme doručit do:
23.07.2024
Možnosti doručení
Kód: LA580
59 Kč 49 Kč bez DPH
Dřevěné pravítko pro paní účitelku
pravitko
Drobnosti Vyrábí chráněná dílna

Paní učitelko, děkuji, že mi pomáháte růst. Tato krásná věta na pravítku z překližky dokonale vystihuje vděk, který si paní učitelka zaslouží. Odměňte ji drobným dárkem za její ochotu a trpělivost.

Pravítko o délce 15 cm je vyrobeno z kvalitní březové překližky. Nepraskne, nezlomí se a hlavně jeho hrana zůstane oproti plastovému pravítku vždy ostrá a pevná.

Na výrobku může vzniknout opálení z důvodu výřezu na laseru, suky a drobné nedokonalosti jsou běžnou součástí překližky.

Kategorie: Originální dárky ze dřeva pro učitelky
Hmotnost: 0.01 kg
Délka: 16 cm
Šířka: 4 cm
Materiál: Bříza
Povrch: Přírodní
Tloušťka: 3 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ČistéDřevo logo

ČistéDřevo je česká značka, která nabízí široký sortiment dřevěných výrobků pro různé účely. Nechte se okouzlit výběrem dřevěných dekorací, praktických doplňků, nábytku, hraček a potřeb do domácnosti, jež jsou vyrobené z kvalitního dřeva. Pro výrobky od ČistéDřevo je charakteristická nadčasovost, moderní design, přírodní vzhled a kvalita. Na dřevěné výrobky vypalujeme osobní vzkazy, jména, texty i fotky. Stačí oslovit naše specialisty na laserové vypalování.