Pořiďte si vyvýšený záhon se slevou až 15 %

Nástěnné dřevěné puzzle - Hlava lva

Luxusní dřevěné puzzle s motivem lva designově doplní každý typ interiéru. Nejedná se jen o moderní dekoraci na zeď, ale puzzle jsou mnohdy i originálním a hlavně osobitým dárkem.
Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024
Možnosti doručení
Kód: EP27
649 Kč 536 Kč bez DPH
Nástěnné dřevěné puzzle - Hlava lva
Víte jak zabít dvě mouchy jednou ranou? Pořídit dřevěné puzzle, které jsou skvělým dárkem pro vaše nejbližší, ale zároveň i jedinečnou dekorací, jež oživí vaši doposud trochu nudnou stěnu.
Každý dílek puzzle je přesně očíslovaný, dokonale vyřezaný a náležitě zdokumentovaný, tudíž vaše mozkové závity při sestavování nezavaříte, ale vykřešete z nich jen to nejlepší! 
 
Lepidlo v žádném případě potřebovat nebudete, dílky do sebe skvěle zapadnou pouhým secvaknutím. Poté je už jen na vás, kam si tento jedinečný kousek pověsíte. Díky svému nadčasovému designu se hodí do každého typu interiéru a bude nejen jeho nedílnou součástí, ale samozřejmě i pýchou.

Rozměry modelu: 48,7 x 60,5 x 0,7 cm
Rozměry krabičky: 24,2 x 18,6 x 1,7 cm
Počet dílků: 134
Věk: 14+
Kategorie: Nástěnné puzzle ze dřeva, Lípa
Hmotnost: 0.41 kg
Šířka: 61 cm
Materiál: Lípa
Povrch: Lakovaný
Výška: 49 cm
Tloušťka: 7 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

EWA logo-120x90

Firma EWA Eco-Wood-Art™ zprostředkovává naprosto unikátní dřevěné puzzle a dřevěné mechanické puzzle, které vynikají inovativním provedením a jedinečností. Nástěnné puzzle ve tvaru zvířat, barevné dřevěné puzzle vytvořené ve spolupráci s umělcem Andreasem Preissem oslovuje všechny věkové kategorie. Tento běloruský výrobce a velkoobchodník dřevěných mechanických stavebnic, modelů a hraček od zvířat, dopravních prostředků až po vojenské stroje vyrábí dřevěné produkty, které jsou originálním dárkem pro každého.

Podobné produkty

Nástěnné dřevěné puzzle - Slon
649 Kč

Slon je nositelem štěstí a hojnosti, proto je jeho symbol v domácnostech tak oblíbený. Nástěnné dřevěné puzzle bude nejen jedinečnou dekorací, ale také originálním dárkem pro...

EP26
Nástěnné dřevěné puzzle - Medvěd
649 Kč

Medvěd je symbolem síly a lásky k přírodě. Toto nástěnné dřevěné puzzle vytvorí jedinečnou dekoraci, na kterou budete ve svém interiéru právem pyšní.

EP21
Nástěnné dřevěné puzzle - Lev
649 Kč

Luxusní dřevěné puzzle s motivem lva designově doplní každý typ interiéru. Nejedná se jen o moderní dekoraci na zeď, ale puzzle jsou také originálním a hlavně osobitým dárkem.

EP19
Nástěnné dřevěné puzzle - Sova
649 Kč

Sova je symbolem moudrosti a dřevěné nástěnné puzzle pomáhá zlepšovat koncentraci. Vylaďte si svůj interiér touto jedinečnou dekorací nebo puzzle darujte jako originální dárek.

EP23
Nástěnné dřevěné puzzle - Drak
649 Kč

Draci a svět fantasy dokáží oživit každou stěnu. Luxusní dřevěné puzzle vám pomůže vytvořit jedinečný kousek, který bude pýchou každého interiéru. Dokonale vyřezané puzzle bude...

EP22
Nástěnné dřevěné puzzle - Jednorožec
649 Kč

Bájný jednorožec symbolizuje štěstí a krásu. Vytvořte si doma tuto jedinečnou nástěnnou dekoraci, která se díky nadčasovému designu hodí do každé místnosti.

EP25