AKCE: Zahradní hry se slevou až 15 %

Nástěnné dřevěné puzzle - Medvěd

Medvěd je symbolem síly a lásky k přírodě. Toto nástěnné dřevěné puzzle vytvorí jedinečnou dekoraci, na kterou budete ve svém interiéru právem pyšní.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.07.2024
Možnosti doručení
Kód: EP21
649 Kč 536 Kč bez DPH
Nástěnné dřevěné puzzle - Medvěd
Víte jak zabít dvě mouchy jednou ranou? Pořídit dřevěné puzzle, které jsou skvělým dárkem pro vaše nejbližší, ale zároveň i jedinečnou dekorací, jež oživí vaši doposud trochu nudnou stěnu.
Každý dílek puzzle je přesně očíslovaný, dokonale vyřezaný a náležitě zdokumentovaný, tudíž vaše mozkové závity při sestavování nezavaříte, ale vykřešete z nich jen to nejlepší! 
 
Lepidlo v žádném případě potřebovat nebudete, dílky do sebe skvěle zapadnou pouhým secvaknutím. Poté je už jen na vás, kam si tento jedinečný kousek pověsíte. Díky svému nadčasovému designu se hodí do každého typu interiéru a bude nejen jeho nedílnou součástí, ale samozřejmě i pýchou.

Rozměry modelu: 76 x 44 x 0,7 cm
Rozměry krabičky: 24,2 x 18,6 x 1,7 cm
Počet dílků: 167
Věk: 14+
Kategorie: Nástěnné puzzle ze dřeva
Hmotnost: 0.42 kg
Šířka: 76 cm
Materiál: Lípa
Povrch: Lakovaný
Výška: 44 cm
Tloušťka: 7 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

EWA logo-120x90

Firma EWA Eco-Wood-Art™ zprostředkovává naprosto unikátní dřevěné puzzle a dřevěné mechanické puzzle, které vynikají inovativním provedením a jedinečností. Nástěnné puzzle ve tvaru zvířat, barevné dřevěné puzzle vytvořené ve spolupráci s umělcem Andreasem Preissem oslovuje všechny věkové kategorie. Tento běloruský výrobce a velkoobchodník dřevěných mechanických stavebnic, modelů a hraček od zvířat, dopravních prostředků až po vojenské stroje vyrábí dřevěné produkty, které jsou originálním dárkem pro každého.