AKCE: Zahradní hry se slevou až 15 %

Nástěnné dřevěné puzzle znamení zvěrokruhu - Blíženci

Blíženci jsou lidé vnímaví, přizpůsobiví a intelektuálně založení. Luxusní dřevěné puzzle je originálním dárkem, který designově doplní jejich interiér.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.07.2024
Možnosti doručení
Kód: EP09
649 Kč 536 Kč bez DPH
Nástěnné dřevěné puzzle znamení zvěrokruhu - Blíženci
Víte jak zabít dvě mouchy jednou ranou? Pořídit dřevěné puzzle, které jsou skvělým dárkem pro vaše nejbližší, ale zároveň i jedinečnou dekorací, jež oživí vaši doposud trochu nudnou stěnu.
Každý dílek puzzle je přesně očíslovaný, dokonale vyřezaný a náležitě zdokumentovaný, tudíž vaše mozkové závity při sestavování nezavaříte, ale vykřešete z nich jen to nejlepší! 
 
Lepidlo v žádném případě potřebovat nebudete, dílky do sebe skvěle zapadnou pouhým secvaknutím. Poté je už jen na vás, kam si tento jedinečný kousek pověsíte. Díky svému nadčasovému designu se hodí do každého typu interiéru a bude nejen jeho nedílnou součástí, ale samozřejmě i pýchou.

Rozměry modelu: 76 x 78,1 x 0,7 cm
Rozměry krabičky: 24,2 x 18,6 x 3,4 cm
Počet dílků: 495
Věk: 14+
Kategorie: Nástěnné puzzle ze dřeva
Hmotnost: 0.5 kg
Šířka: 78 cm
Materiál: Lípa
Povrch: Lakovaný
Výška: 76 cm
Tloušťka: 7 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

EWA logo-120x90

Firma EWA Eco-Wood-Art™ zprostředkovává naprosto unikátní dřevěné puzzle a dřevěné mechanické puzzle, které vynikají inovativním provedením a jedinečností. Nástěnné puzzle ve tvaru zvířat, barevné dřevěné puzzle vytvořené ve spolupráci s umělcem Andreasem Preissem oslovuje všechny věkové kategorie. Tento běloruský výrobce a velkoobchodník dřevěných mechanických stavebnic, modelů a hraček od zvířat, dopravních prostředků až po vojenské stroje vyrábí dřevěné produkty, které jsou originálním dárkem pro každého.

Podobné produkty

Nástěnné dřevěné puzzle znamení zvěrokruhu - Váhy
649 Kč

Váhy jsou intelektuálně založení lidé s uměleckými sklony. Puzzle se znamením zvěrokruhu jsou originálním a hlavně osobitým dárkem, protože slibují nádech estetiky, ale i...

EP13
Nástěnné dřevěné puzzle znamení zvěrokruhu - Ryby
649 Kč

Ryby jsou jemné a klidné povahy, jsou velmi kreativní a mají cit pro umění. Jedinečná nástěnná dekorace v podobě dřevěného puzzle je pro ně ideálním dárkem, který rozhodně ocení.

EP18
Nástěnné dřevěné puzzle znamení zvěrokruhu - Vodnář
649 Kč

Vodnáři jsou idealisté, kteří vás nikdy nepřestanou překvapovat svými originálními nápady. Překvapte je také, nástěnné dřevěné puzzle jistě ocení a sestavování obrazu je bude...

EP17
Nástěnné dřevěné puzzle znamení zvěrokruhu - Panna
649 Kč

Lidé narozeni ve znamení Panny jsou obdařeni pečlivostí, logickým myšlením a trpělivostí. Jsou pracovití a mají velký smysl pro detail. A právě proto jsou nástěnné puzzle...

EP12
Nástěnné dřevěné puzzle znamení zvěrokruhu - Beran
649 Kč

Beran je velmi energický a nebojí se žádné výzvy. Pro toto činorodé znamení je nástěnné puzzle osobitým dárkem, protože slibuje nádech estetiky, ale i třeskutou zábavu.

EP07
Nástěnné dřevěné puzzle znamení zvěrokruhu - Býk
649 Kč

Lidé ve znamení býka jsou praktičtí, pracovití a chytří. Nástěnné puzzle je pro ně ideálním dárkem! Každý dílek je přesně očíslovaný a dokonale vyřezaný, proto bude sestavování...

EP08