AKCE: Zahradní hry se slevou až 15 %

Malé dřevěné mechanické 3D puzzle - Zubr

Tento dřevěný 3D model není jen obyčejnou hračkou. Pohyblivé mechanické puzzle jsou skutečným zázrakem moderní technologie. Vystavíte si tyto nevšední puzzle na poličce, nebo se stanou oblíbenou dětskou hračkou?
Dostupnost Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
26.07.2024
Možnosti doručení
Kód: EP45
59 Kč 49 Kč bez DPH
Malé dřevěné mechanické 3D puzzle - Zubr
Mechanické puzzle jsou skvělým a originálním dárkem pro vaše ratolesti a jiné rodinné příslušníky. Nejen, že oceníte zábavnou složku při samotném sestavování, ale vzdělávací dřevěné puzzle vám mohou zlepšit některé didaktické funkce, posílit motorické schopnosti a logické uvažování.
 
Pohyblivé prvky vytvoří z modelu realistickou verzi, na kterou v žádném případě nebudete potřebovat šroubovák a hodiny usilovné práce. Sestavení vás bude bavit, protože všechny dílky jsou přesně očíslovány, dobře zdokumentovány a jednotlivé části do sebe dokonale zapadají.
 
Navíc jsou modely z březové překližky vytvořeny podle přesných nákresů skutečných modelů, což ještě více podpoří jejich edukativní funkci. Vystavíte si tyto nevšední puzzle na poličce, nebo se stanou oblíbenou dětskou hračkou? 
 
Rozměry modelu: 5,9 x 3,3 x 1,4 cm
Rozměry krabičky: 10 x 15 x 0,4 cm
Počet dílků: 11
Věk: 14+
Kategorie: 3D Puzzle ze dřeva
Hmotnost: 0.03 kg
Délka: 6 cm
Šířka: 1 cm
Materiál: Bříza
Povrch: Přírodní
Výška: 3 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

EWA logo-120x90

Firma EWA Eco-Wood-Art™ zprostředkovává naprosto unikátní dřevěné puzzle a dřevěné mechanické puzzle, které vynikají inovativním provedením a jedinečností. Nástěnné puzzle ve tvaru zvířat, barevné dřevěné puzzle vytvořené ve spolupráci s umělcem Andreasem Preissem oslovuje všechny věkové kategorie. Tento běloruský výrobce a velkoobchodník dřevěných mechanických stavebnic, modelů a hraček od zvířat, dopravních prostředků až po vojenské stroje vyrábí dřevěné produkty, které jsou originálním dárkem pro každého.

Podobné produkty

Malé dřevěné mechanické 3D puzzle - Auto
59 Kč

Unikátní dřevěný 3D model auta, se kterým si užije spoustu zábavy každý automobilový nadšenec. Sestavení vás bude bavit, protože všechny dílky jsou přesně očíslovány a...

EP43
Malé dřevěné mechanické 3D puzzle - Motorka
59 Kč

Unikátní dřevěný 3D model motorky, se kterým si užije spoustu zábavy každý vášnivý motorkář. Vystavíte si tyto nevšední puzzle na poličce, nebo se stanou oblíbenou dětskou hračkou?

EP40
Malé dřevěné mechanické 3D puzzle - Letadlo
99 Kč

Unikátní dřevěný 3D model letadla, se kterým si užijete spoustu zábavy. Mechanické puzzle jsou skutečným zázrakem moderní technologie. Pohyblivé prvky dělají modely...

EP37
Malé dřevěné mechanické 3D puzzle - Belaz 7530
109 Kč

Mechanický dřevěný 3D model je skutečným zázrakem moderní technologie. Sestavení vás bude bavit, protože všechny dílky jsou přesně očíslovány, dobře zdokumentovány a jednotlivé...

EP46