AKCE: Zahradní hry se slevou až 15 %

Dřevěné puzzle v krabičce - Chameleon

Chameleon symbolizuje jedinečný vzhled a každý kousek tohoto puzzle je také naprostý unikát. Pod rukama vám vznikne netradiční obraz, který zaujme každého příchozího návštěvníka na první pohled.
Dostupnost Skladem (14 ks)
Můžeme doručit do:
25.07.2024
Možnosti doručení
Kód: EP05
739 Kč 611 Kč bez DPH
Dřevěné puzzle v krabičce - Chameleon
Unikátní obrázky zvířat, jež vám pod rukama budou vznikat překvapí nejen svým vzhledem a akvarelovými barvami, ale i jedinečným zpracováním. Nečekejte tradiční vzhled jednotlivých puzzlí, každý dřevený díl má totiž svůj jedinečný tvar a skládání obrázku bude o to více zábavnější, ale i napínavější. Čekají vás hodiny plné zábavy s hravým příběhem, jenž budete sami tvořit.
 
Puzzle jsou vyrobeny z tvrdého materiálu, pyšní se vysokou odolností a po sestavení vytvoří u vás doma velice osobitou dekoraci, která zaujme každého příchozího návštěvníka na první pohled.

Jedinečný a precizní design byl navržen ve spolupráci s Andreasem Preisem - německým umělcem, designérem a ilustrátorem s úžasnou technikou kreslení.

Rozměry krabičky: 20 x 20 x 7,5 cm
Počet dílků: 111
Věk: 14+

 

Kategorie: Zvířecí puzzle - skládačky ze dřeva
Hmotnost: 0.5 kg
Délka: 37 cm
Šířka: 28 cm
Materiál: Lípa
Povrch: Lakovaný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

EWA logo-120x90

Firma EWA Eco-Wood-Art™ zprostředkovává naprosto unikátní dřevěné puzzle a dřevěné mechanické puzzle, které vynikají inovativním provedením a jedinečností. Nástěnné puzzle ve tvaru zvířat, barevné dřevěné puzzle vytvořené ve spolupráci s umělcem Andreasem Preissem oslovuje všechny věkové kategorie. Tento běloruský výrobce a velkoobchodník dřevěných mechanických stavebnic, modelů a hraček od zvířat, dopravních prostředků až po vojenské stroje vyrábí dřevěné produkty, které jsou originálním dárkem pro každého.

Podobné produkty

ram m
739 Kč

Beran se znám svou neúnavností a odhodláním a tyto vlastnosti spojují také všechny milovníky dřevěných skládaček. Užijte si hodiny plné kreativní zábavy i napětí.

EP71
Dřevěné puzzle v krabičce - Rys
739 Kč

Zrak jako má rys budete potřebovat pro sestavení tohoto puzzle. Každý kousek má jedinečný tvar a čekají vás hodiny zábavy. Po dokončení získáte originální dekoraci, která zaujme...

EP04
mastodon m
739 Kč

Majestátný mastodont překvapí nejen svým vzhledem, ale i jedinečným zpracováním. Zažijete hodiny plné zábavy i napětí s hravým příběhem, jenž budete sami tvořit.

EP69
Dřevěné puzzle v krabičce - Panter
739 Kč

Jedinečným trhákem je puzzle s motivem pantera, které vás ohromí svou originalitou a abstraktní barevností. Skládání této jedinečné dekorace vás bude bavit, protože každý kousek...

EP03
Dřevěné puzzle v krabičce - Liška
739 Kč

Na složení tohoto originálního a hravého puzzle musíte být opravdu mazaný jako liška. Každý kousek je originál a skládání obrázku bude nejen zábavné, ale také napínavé. Vytvořte...

EP01
Dřevěné puzzle v krabičce - Lev
739 Kč

Král zvířat symbolizuje moudrost a odvahu. Obojí budete potřebovat pro sestavení tohoto jedinečného puzzle. Každý kousek je originál a po dokončení vytvoří jedinečný obraz.

EP02
turtle m
739 Kč

Želvy jsou symbolem vytrvalosti a právě tu budete potřebovat pro sestavení jedinečného obrazu. Čekají vás hodiny plné zábavy i napětí.

EP70
Dřevěné puzzle v krabičce - T-Rex
739 Kč

Dravý dinosaurus překvapí nejen svým vzhledem, ale i jedinečným zpracováním. Zažijete hodiny plné zábavy i napětí s hravým příběhem, jenž budete sami tvořit.

EP06