Dřevěné mechanické 3D puzzle - Traktor

Neohodnoceno
Značka: EWA
Natahovací 3D model je skutečným zázrakem moderní technologie. Vystavíte si tyto nevšední puzzle na poličce, nebo se stanou oblíbenou dětskou hračkou?
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
1.6.2023
Možnosti doručení
Kód: EP54
1 499 Kč 1 238,84 Kč bez DPH
Dřevěné mechanické 3D puzzle - Traktor
Neohodnoceno
Značka: EWA
Mechanické puzzle jsou skvělým a originálním dárkem pro vaše ratolesti a jiné rodinné příslušníky. Nejen, že oceníte zábavnou složku při samotném sestavování, ale vzdělávací dřevěné puzzle vám mohou zlepšit některé didaktické funkce, posílit motorické schopnosti a logické uvažování.
 
Pohyblivé prvky vytvoří z modelu realistickou verzi, na kterou v žádném případě nebudete potřebovat šroubovák a hodiny usilovné práce. Sestavení vás bude bavit, protože všechny dílky jsou přesně očíslovány, dobře zdokumentovány a jednotlivé části do sebe dokonale zapadají.
 
Navíc jsou modely z březové překližky vytvořeny podle přesných nákresů skutečných modelů, což ještě více podpoří jejich edukativní funkci. Vystavíte si tyto nevšední puzzle na poličce, nebo se stanou oblíbenou dětskou hračkou?
 
Rozměry modelu: 31,5 x 17,3 x 20,7 cm
Rozměry krabičky: 37,5 x 24,3 x 4,3 cm
Počet dílků: 358
Věk: 14+
Kategorie: 3D Puzzle ze dřeva
Hmotnost: 1 kg
Délka: 0 cm
Šířka: 0 cm
Materiál: Bříza
Povrch: Přírodní
Výška: 0 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

EWA logo-120x90

EWA Eco-Wood-Art™ je běloruský výrobce a velkoobchodník dřevěných mechanických stavebnic, modelů a hraček od zvířat, dopravních prostředků až po vojenské stroje. Firma byla založena v roku 2016, kdy vytvořila první řady dřevěných modelů a představila je celému světu. Neustále se modernizuje a snaží se oslovit všechny věkové kategorie.