Pořiďte si vyvýšený záhon se slevou až 15 %

Bigjigs

Bigjigs

Za kvalitu dřevěných hraček od anglické značky Bigjigs Toys se můžeme v klidu podepsat. Kvalita dřevěných hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA. Oceníte širokou nabídku dřevěných hraček i doplňků do dětského pokoje. Dřevěné hračky vynikají pevností, odolností, nezávadností materiálu a plně rozvíjejí dětskou motoriku, ale i fantazii. Stačí si jen vybrat z bohaté nabídky. 

Stránka 1 z 5 - 64 položek celkem
Dřevěné obrázkové kostky - zvířátka
199 Kč

Sestavte veselé obrázky s motivem zvířátek. Oblíbená tradiční hračka, kterou děti milují.

H240
Dřevěný stojánek na panenky
69 Kč

Originální stojánek na panenky vyrobený ze dřeva a kovu.

H420
Dřevěné kuželky - Farma
359 Kč

Barevné dřevěné kuželky s motivy domácích zvířátek budou vaše děti milovat. Kromě zábavy ze hry a procvičování koordinace se také naučí rozeznávat zvířátka.

H381
Dřevěné natahovací letadlo
149 Kč

Dřevěné natahovací letadélko se stane oblíbenou hračkou Vaších ratolestí. Dřevěné letadlo je klasická hračka pro kluky, se kterou si pěkně vyhrají.

H245
Dřevěná vajíčka v krabičce
249 Kč

Sada 6 dřevěných vajíček ve dvou barvách v kartonové krabičce, která jsou k nerozeznání s opravdovými.

H371
Lepící cesta s autíčkem
249 Kč

Vytvořte dětem silnice a křižovatky podle jejich přání. Součástí lepící pásky je i dřevěné autíčko, se kterým mohou malí dobrodruzi projíždět vytvořené silnice.

H363
Dřevěná hra - foukání balónku lokomotiva
129 Kč

Dřevěná foukací hračka ve tvaru lokomotivy. Úkolem dítěte je co nejdéle udržet foukáním míček poletovat ve vzduchu. Hračka je ideální pomůckou pro dechová cvičení.

H320
Dřevěné magnetky lesní zvířátka
369 Kč

Krásné barevné dřevěné magnetky v motivu různých lesních zvářátek. Magnetky lze využít k magnetickým tabulím nebo pro zkrášlení vaší lednice.

H233
Dřevěná hra - Kroužky
639 Kč

Zábavný způsob, jak trénovat obratnost. Cílem je házet 5 pletených provazových kroužků na dřevěný kříž s tyčkami a získat co nejvíce bodů.

H458
Dřevěný nanuk
Dřevěný nanuk
Skladem (4 ks)
79 Kč

Nanuky nesmí chybět žádnému malému prodejci v jeho obchůdku.

H387
Dětská barevná mini lupa
79 Kč

Barevné mini lupy pro všechny malé objevitele.

H357
Houpačka pro nejmenší
579 Kč

Děti milují houpání a jistě si tuto dřevěnou houpačku oblíbí. Díky ohrádce a pásku mezi nohy je vhodná i pro nejmenší děti. Hodí se do interiéru i na zahradu.

H319
Dřevěný hlavolam barevný had
59 Kč

Skládačka je určená pro kreativní zábavu, kde omezením je jen pouze představivost. Hračka rozvíjí kreativitu, dovednosti a učí soustředění a bystrost.

H244
Dřevěný válec s tvary
449 Kč

Motorická hračka vhazovací válec s tvary je velmi oblíbená hračka, pomáhá vašemu dítěti soustředit se na konkrétní činnosti a úkoly.

H230
Magnetický labyrint farma
549 Kč

Fantastická hra pro děti, která je zavede na barevnou farmu plnou domácích zvířátek. Magnetický labyrint rozvíjí motoriku dětí, koordinaci ruka-oko a učí je manuální zručnosti.

H191
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 5 - 64 položek celkem