50 % sleva na gravírování nově u 2000 produktů! Nyní jen za 99/149 Kč!

Ceeda Cavity

Ceeda Cavity-120x90

Kvalitní dřevěné hračky z bukového dřeva od firmy CEEDA CAVITY s.r.o. oceníte nejen kvůli nadčasovému designu, ale rovněž vás okouzlí nezpochybnitelné vlastnosti bukového dřeva. Bukový masiv vyniká odolností a pevností a jistě oceníte i to, že hračku ze dřeva lze jakkoliv barvit, zdobit a předělávat. Povrch dřevěných hraček je pouze voskován a leštěn, není nijak chemicky upravován či barven, aby byl zachován přírodní vzhled. Veškeré dřevěné hračky splňují všechny požadované normy EN 71-2,3.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
Dřevěné nákladní auto s vlečkou
359 Kč

Dřevěné nákladní auto, které zajisté potěší každého malého raubíře. Náklaďák má ve vlečce úložný prostor pro převoz všeho možného i nemožného.

H463
Dřevěné nákladní auto s korbou
349 Kč

Dřevěné nákladní auto s korbou, které zajisté potěší každého malého raubíře. Náklaďák má ve vlečce úložný prostor pro převoz všeho možného i nemožného.

H464
Dřevěné nákladní auto s kládami
359 Kč

Fantastické nákladní auto na přepravu klád z lesa, opravdu zajímavý model náklaďáku. Rozvíjí představivost dítěte a zabaví je na dlouho dobu.

H465
Dřevěný traktor s radlicí
459 Kč

Stylová dřevěná hračka, která potěší každé dítě. Dřevěný traktor s radlicí si najde své místo v pokojíčku nebo na pískovišti, kde si děti můžou vytvářet různé cestičky.

H466

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem