AKCE: 10 % sleva na vše s kódem MISTRI2024 a doprava s PPL Parcelshop jen za 39,-

Stínosvět

Stinosvet logo-120x90

Stínosvět je malá česká rodinná firma, která vyrábí prosvěcovací dřevěné pohádky. Celý projekt dřevěných "večerníčků" vznikl jako nápad rodičů, kteří dnes se svými syny všechny interaktivní produkty poctivě testují. Vedle pohádek Stínosvět vyrábí i vzdělávací sady, dřevěné puzzle a kreativní karty a tyto krásné dřevěné výrobky nyní naleznete i na ČistéDřevo.cz.

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem
Pohádka na zeď - O veliké řepě
449 Kč

Pohádka o spolupráci je poučná a promítání s baterkou zase zábavné. Ideální kombinace na deštivé večery s dětmi.

SV08-CZ
Pohádka na zeď - O třech prasátkách
449 Kč

Kdo by neznal klasickou pohádku o třech prasátkách a velkém zlém vlkovi? S jejím promítaním budete mít u dětí rozhodně úspěch.

+ další
SV05-CZ
Pohádka na zeď - O neposlušných kůzlátkách
449 Kč

Pohádka o malých kůzlátkách je nejen velmi oblíbenou klasikou, ale ukrývá v sobě i důležité poučení. Seznamte děti s tímto příběhem a užíjte si společnou zábavu.

+ další
SV04-CZ
Pohádka na zeď - O Budulínkovi
449 Kč

Oblíbenou pohádku o Budulínkovi a lstivé lišce promítanou na zdi si užijete společně s dětmi i vy. Tento způsob vyprávění vaše děti nadchne a rozšíří jim jejich znalosti.

+ další
SV10-CZ
Pohádka na zeď - O Koblížkovi
449 Kč

Koblížek je oblíbený knižní hrdina mnoha dětí. Promítání této pohádky si užijí nejen nejmenší, ale bavit bude nepochybně všechny věkové kategorie.

SV09-CZ
Pohádka  na zeď - O perníkové chaloupce
449 Kč

Vytvořte pro své děti skutečné domáci kino plné zábavy. Tato oblíbená klasická pohádka je na večerní promítání ideální!

SV07-CZ
Pohádka na zeď - O Červené Karkulce
449 Kč

Vyprávění o malém děvčátku a hladovém vlkovi je snad nejznámější pohádkou vůbec. Pomocí stínů a vlastní fantazie jí můžete dát nový rozměr. Děti budou nadšené!

+ další
SV06-CZ
Pohádka na zeď - O kohoutkovi a slepičce
449 Kč

Příběh o kohoutkovi a slepičce patří mezi klasiku, kterou zná nejedna generace. Seznamte deti s tímto poučným příběhem a užijte si společné chvíle.

SV03-CZ
Vzdělávací sada na zeď - Dinosauři
449 Kč

Tato vzdělávací sada vás společně s vašimi dětmi přenese do prehistorických dob. Vyprávění o dinosaurech zaujme malé i velké posluchače.

SV02-CZ
Vzdělávací sada na zeď - Afrika
449 Kč

Vzdělávací sada vás společně s vašimi dětmi přenese do divoké africké přírody. Zábavnou formou rozvíjí dětskou představivost a kreativitu.

SV01-CZ

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem