Kartonová záložka se semeny borovice

Vraťte strom do přírody pomocí této papírové záložky s bavlněným provázkem. Obsahuje semena borovice (pinus nigra), která dávají planetě nový život.

Dostupnost Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení
Kód: MO028
79 Kč 65 Kč bez DPH
Kartonová záložka se semeny borovice

Neobyčejná papírová záložka s bavlněným provázkem pomůže k obnově přírody. Obsahuje semena borovice černé (pinus nigra), jejichž zasazením darujete planetě nový život.

Koupí záložky získáte praktický doplněk ke své oblíbené knize a zároveň máte jedinečnou možnost udělat něco záslužného.

Borovice černá (pinus nigra) je impozantní strom s nápaditou kůrou, který vyroste až 30 cm za rok. Dobře snáší tvarování, takže ho lze pěstovat i na menších plochách. Odolný vůči větru a velmi odolný vůči znečištěnému ovzduší.

Kategorie: Sety k pěstování
Hmotnost: 0.02 kg
Délka: 15 cm
Šířka: 5 cm
Povrch: Přírodní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ČistéDřevo logo

ČistéDřevo je česká značka, která nabízí široký sortiment dřevěných výrobků pro různé účely. Nechte se okouzlit výběrem dřevěných dekorací, praktických doplňků, nábytku, hraček a potřeb do domácnosti, jež jsou vyrobené z kvalitního dřeva. Pro výrobky od ČistéDřevo je charakteristická nadčasovost, moderní design, přírodní vzhled a kvalita. Na dřevěné výrobky vypalujeme osobní vzkazy, jména, texty i fotky. Stačí oslovit naše specialisty na laserové vypalování.