Vaše objednávka se může zpozdit, doručení do Vánoc ale stíháme!

EWA

EWA logo-120x90

Firma EWA Eco-Wood-Art™ zprostředkovává naprosto unikátní dřevěné puzzle a dřevěné mechanické puzzle, které vynikají inovativním provedením a jedinečností. Nástěnné puzzle ve tvaru zvířat, barevné dřevěné puzzle vytvořené ve spolupráci s umělcem Andreasem Preissem oslovuje všechny věkové kategorie. Tento běloruský výrobce a velkoobchodník dřevěných mechanických stavebnic, modelů a hraček od zvířat, dopravních prostředků až po vojenské stroje vyrábí dřevěné produkty, které jsou originálním dárkem pro každého.

Stránka 1 z 4 - 57 položek celkem
Dřevěné mechanické 3D puzzle - Otočný glóbus
729 Kč

Unikátní dřevěný 3D model, se kterým si užijete spoustu zábavy. Sestavování vás bude bavit, jednotlivé části do sebe dokonale zapadají a hotový glóbus se stane jedinečnou...

EP67
Dřevěné mechanické 3D puzzle - Triceratops
899 Kč

Dřevěný natahovací 3D model dinosaura může být originálním dárkem nejen pro děti. Mechanické puzzle jsou skutečným zázrakem moderní technologie a jijich sestavování vás bude bavit.

EP60
Malé dřevěné mechanické 3D puzzle - Auto
59 Kč

Unikátní dřevěný 3D model auta, se kterým si užije spoustu zábavy každý automobilový nadšenec. Sestavení vás bude bavit, protože všechny dílky jsou přesně očíslovány a...

EP43
Malé dřevěné mechanické 3D puzzle - Motorka
59 Kč

Unikátní dřevěný 3D model motorky, se kterým si užije spoustu zábavy každý vášnivý motorkář. Vystavíte si tyto nevšední puzzle na poličce, nebo se stanou oblíbenou dětskou hračkou?

EP40
Nástěnné dřevěné puzzle - Kočka
649 Kč

Ten správný dárek a jedinečná dekorace pro všechny milovníky koček! Každý dílek puzzle je přesně očíslovaný a dokonale vyřezaný, proto bude skládání radost a příjemný relax.

EP20
Nástěnné dřevěné puzzle znamení zvěrokruhu - Rak
649 Kč

Rak je citlivý, empatický a zakládá si na tom, co mu říkají pocity. Tito lidé rádi dostávají dárky a různé pozornosti, proto je pro ně nástěnné puzzle ideální. Vytvoří si...

EP10
Nástěnné dřevěné puzzle znamení zvěrokruhu - Vodnář
649 Kč

Vodnáři jsou idealisté, kteří vás nikdy nepřestanou překvapovat svými originálními nápady. Překvapte je také, nástěnné dřevěné puzzle jistě ocení a sestavování obrazu je bude...

EP17
Nástěnné dřevěné puzzle znamení zvěrokruhu - Blíženci
649 Kč

Blíženci jsou lidé vnímaví, přizpůsobiví a intelektuálně založení. Luxusní dřevěné puzzle je originálním dárkem, který designově doplní jejich interiér.

EP09
Dřevěné puzzle v krabičce - Panter
739 Kč

Jedinečným trhákem je puzzle s motivem pantera, které vás ohromí svou originalitou a abstraktní barevností. Skládání této jedinečné dekorace vás bude bavit, protože každý kousek...

EP03
Dřevěné puzzle v krabičce - Lev
739 Kč

Král zvířat symbolizuje moudrost a odvahu. Obojí budete potřebovat pro sestavení tohoto jedinečného puzzle. Každý kousek je originál a po dokončení vytvoří jedinečný obraz.

EP02
Dřevěné puzzle v krabičce - Liška
739 Kč

Na složení tohoto originálního a hravého puzzle musíte být opravdu mazaný jako liška. Každý kousek je originál a skládání obrázku bude nejen zábavné, ale také napínavé. Vytvořte...

EP01
djong
1 459 Kč

Mechanická 3D skládačka asijské lodi se bude krásně vyjímat na polici vášnivého stavitele. V balení se nachází dvě sady plachet, červená a bílá.

EP74
owl m
739 Kč

Užijte si společně hodiny plné zábavy. Pod rukami vám bude vznikat unikátní obraz sovy, který byl navržen ve spolupráci s předním německým umělcem a ilustrátorem. 

EP72
ram m
739 Kč

Beran se znám svou neúnavností a odhodláním a tyto vlastnosti spojují také všechny milovníky dřevěných skládaček. Užijte si hodiny plné kreativní zábavy i napětí.

EP71
turtle m
739 Kč

Želvy jsou symbolem vytrvalosti a právě tu budete potřebovat pro sestavení jedinečného obrazu. Čekají vás hodiny plné zábavy i napětí.

EP70
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 4 - 57 položek celkem