AKCE: Pořiďte si vyvýšený záhon nebo pískoviště se slevou až 15 %

Dřevěná motorická duha

Dřevěná motorická duha má pozitivní vliv na vývoj dítěte. Rozvíjí jejich představivost, kreativitu a koordinaci ruka-oko. Pomocí oblouků můžou vytvářet domky, různé dráhy, spirály a mnoho dalších.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.04.2024
Možnosti doručení
Kód: H183
719 Kč 594 Kč bez DPH
Dřevěná motorická duha
Dřevěná motorická duha je skvělá hračka, která ihned zaujme děti svými živými barvami a pomáhá rozvíjet jejich kreativitu a jemnou motoriku. Sada se skládá ze 7 barevných částí, které můžou děti využít mnoha různými způsoby. Můžou vytvářet zajímavé stavby nebo dráhy a při tom poznávat barevný svět kolem sebe.
 
Součástí duhy je i míček. Děti se tak můžou trefovat do barevných oblouků nebo posílat míček po dráze, kterou si zrovna vytvořily.
Kategorie: Vzdělávací dřevěné hračky pro děti
Hmotnost: 0.82 kg
Délka: 25 cm
Materiál: Buk
Povrch: Lakovaný
Výška: 13 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

small foot-120x90

Nabízíme široké spektrum kvalitních dřevěných hraček od německé firmy Legler. Hračky vynikají odolností, pevností i léty ověřeným designem, který stále prochází modernizací a inovací. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Sledujeme pro vás trendy a dřevěné hračky Legler splňují veškeré naše požadavky na dětské produkty.