AKCE: Pořiďte si vyvýšený záhon nebo pískoviště se slevou až 15 %

Dřevěná manipulační senzorická deska - medvídek

Dřevěná vzdělávací hračka pomáhá rozvíjet manuální dovednosti, soustředění a trpělivost batolat. Tato překvapivě jednoduchá hrací deska toho dokáže opravdu hodně!

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
25.04.2024
Možnosti doručení
Kód: H488
1 049 Kč 867 Kč bez DPH
Dřevěná manipulační senzorická deska - medvídek

Podle principu pedagogiky vyvinutého Marií Montessori platí, že čím méně komplikovaná hračka je, tím lépe ovlivňuje vývoj dítěte. Podle této filozofie takový produkt podněcuje dítě k tvořivému vymýšlení nových her, což má pozitivní dopad na jeho kreativitu a představivost. Senzorická tabule tyto předpoklady dokonale splňuje!

Na desce je mnoho prvků, které jsou zaměřeny na aktivaci batolete, od nejjednodušších činností, jako je pohyb míčků na počítadle, až po ty složitější, jako je otevírání zámku klíčem. Každá chvíle strávená při hře má mimořádně pozitivní vliv na celkový vývoj batolete.

Většina prvků produktu je vyrobena ze dřeva a jeho doplňkové prvky jsou vyrobeny z plastu nebo kovu. Hrany jsou pečlivě broušeny, aby se eliminovalo riziko pořezání a jakéhokoli zranění dítěte.

Rozměr desky je přibližně 40 x 30 cm.

Menší děti a batolata by měla hračku používat výhradně pod dohledem dospělé osoby!

Kategorie: Vzdělávací dřevěné hračky pro děti
Hmotnost: 1.5 kg
Délka: 40 cm
Šířka: 30 cm
Materiál: Buk
Povrch: Přírodní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ČistéDřevo logo

ČistéDřevo je česká značka, která nabízí široký sortiment dřevěných výrobků pro různé účely. Nechte se okouzlit výběrem dřevěných dekorací, praktických doplňků, nábytku, hraček a potřeb do domácnosti, jež jsou vyrobené z kvalitního dřeva. Pro výrobky od ČistéDřevo je charakteristická nadčasovost, moderní design, přírodní vzhled a kvalita. Na dřevěné výrobky vypalujeme osobní vzkazy, jména, texty i fotky. Stačí oslovit naše specialisty na laserové vypalování.