Nástěnné dřevěné puzzle - Drak

Neohodnoceno
Značka: EWA
Draci a svět fantasy dokáží oživit každou stěnu. Luxusní dřevěné puzzle vám pomůže vytvořit jedinečný kousek, který bude pýchou každého interiéru. Dokonale vyřezané puzzle bude radost skládat.
Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
1.6.2023
Možnosti doručení
Kód: EP22
669 Kč 552,89 Kč bez DPH
Nástěnné dřevěné puzzle - Drak
Neohodnoceno
Značka: EWA
Víte jak zabít dvě mouchy jednou ranou? Pořídit dřevěné puzzle, které jsou skvělým dárkem pro vaše nejbližší, ale zároveň i jedinečnou dekorací, jež oživí vaši doposud trochu nudnou stěnu.
Každý dílek puzzle je přesně očíslovaný, dokonale vyřezaný a náležitě zdokumentovaný, tudíž vaše mozkové závity při sestavování nezavaříte, ale vykřešete z nich jen to nejlepší! 
 
Lepidlo v žádném případě potřebovat nebudete, dílky do sebe skvěle zapadnou pouhým secvaknutím. Poté je už jen na vás, kam si tento jedinečný kousek pověsíte. Díky svému nadčasovému designu se hodí do každého typu interiéru a bude nejen jeho nedílnou součástí, ale samozřejmě i pýchou.

Rozměry modelu: 94,8 x 71,6 x 0,7 cm
Rozměry krabičky: 24,2 x 18,6 x 2,4 cm
Počet dílků: 344
Věk: 14+
Kategorie: Nástěnné puzzle ze dřeva
Hmotnost: 0.53 kg
Délka: 0 cm
Šířka: 0 cm
Materiál: Lípa
Povrch: Lakovaný
Výška: 0 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

EWA logo-120x90

EWA Eco-Wood-Art™ je běloruský výrobce a velkoobchodník dřevěných mechanických stavebnic, modelů a hraček od zvířat, dopravních prostředků až po vojenské stroje. Firma byla založena v roku 2016, kdy vytvořila první řady dřevěných modelů a představila je celému světu. Neustále se modernizuje a snaží se oslovit všechny věkové kategorie.